Jump to content
haked

Regula pentru hateri

Recommended Posts

De ceva timp tot apar posturi pe forum in care useri se ataca intre ei, isi critica unii altora posturile si multe altele.

toate astea datorita membrilor relativ noi din "valul 2012" eu propun ca toti acesti useri ce nu pot sta de grija altora

sa fie pedepsiti la fiecare post fie ei VIP sau simpli useri.

Ce sa intamplat frate cu COMUNITATEA ROMANIAN SECURITY TEAM ? Unde sunt acei baieti care erau uniti si mereu se ajutau?

Unde e RST de alta data, incercati macar voi astia batranii sa aduceti pusti pe calea cea buna.

Acestea fiind spuse propun sa se adauge o noua regula.

"Toti cei care posteaza doar pentru a ataca o persoana sau a critica o persoana vor primi un avertisment sau ban"

Asa o sa se potoleasca si kinderi si poate va reveni RST de alta data.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Byte-ul sunt pe aici de mult @aelius confirma te rog acestui inapt.

Vorbesti de hating si esti impotriva celor care haituiesc , dar tu esti ala care are poza cu tinkode cioara il injuri de mama si de tata prin semnaturi tot hating e si asta, nu cred ca esti in masura sa faci propuneri de genu.

Daca poti vedea partea buna dintr-o critica inseamna ca ai ce invata si corecta, nu cred ca nimeni nu se ia de copiii de genu degeaba e in spre binele lor. Un sut in cur e un pas inainte you know..

Edited by 0xStrait
Link to comment
Share on other sites

Pe langa forum,cei din staff au si viata personala , probabil o varsta mai inaintata , mai mult ca sigur au altceva mai bun de facut decat sa piarda n ore sa monitorizeze care/ce/cum posteaza . Chiar si asa , isi fac treaba in limita timpului disponibil .

Iar ce propui tu mai sus , sincer , mi se pare de pe LaLeagane .... :)))) nici nu ai dreptul cand tu jignesti din semnatura ..

Topic aiurea,fara sens .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...