Jump to content
crackerboy

Oficial deschis! Sa-i dam drumu'

Recommended Posts

Avand in vedere ca ati asimilat utilizatorii banati cu cacatul sunteti neseriosi si nedemni de bagat in seama.

De aceea v am cerut parerea ...sa ne imbunatatim ...sa facem schimbari ...orice parere e luata in considerare

edit: A fost schimbata iconita de la membrii banati.

Edited by crackerboy
Link to comment
Share on other sites

1.Bagasar dracu in culorile voastre ca ma dor ochii.

2.Cand am vazut numele aerosol,am dat rapid close.Scapati de el daca vreti sa aveti continut original si nu copy-paste

3.Pune inregistrare pe baza de invitatie,asta daca vrei sa nu iti intre toti incultii de la tara.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit am reusit sa deschidem noul nostru site!

In parteneriat cu Flesh! :))

Conturi premium gratis, fara plati sau reclame!

Daca intrati o sa va lamuriti voi! :D

CrackingHood - Cracking Forums, Cracking Tutorials, Free Premium Accounts

Lasati o parere mai jos!

Le-am dat un mail celor de la abuse@ascio.com si celor de la abuse@one.com sa sarbatoreasca si ei impreuna cu voi.

Cu toata dragostea :*

Link to comment
Share on other sites

Tema site-ului e conturi premium si tutoriale cracking si la New post e Aerosol pe toata pagina cu Xss-uri. Totusi imi place ca l-a pus pe ala de *.eset.ro ca Reported -Solved cand lui nu i-a raspuns nimeni la mail.Parca userul iT Joe luase reward o licenta de la ei.In fine ,deci nu are nici o legatura tema site-ului cu ce am gasit acolo.

//Culorile alea supara

Link to comment
Share on other sites

"Reclama catre alte site-uri sau forumuri este stric interzisa, si pedepsita cu ban permanent!"

lasand la o parte ca regula se aplica si pe RST - unde v-ati facut reclama - mai bine mergeti si dati bacu' la limba romana.

Stati linistiti, n-o sa-l luati.

Multa bafta la spart seminte!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...