Jump to content
wirtz

Likes/Shares pe Facebook.

Recommended Posts

Vand share-uri pe pagini de peste 30k - 150k negociabil / share.

Mai vand si likeuri prin clickjack ...deci reale majoritatea din RO sau romani din afara. - 7 euro / 1000k.

ROG P.M. sau mail direct pe webmaster //@// nationalisti.ro pt cei interesati. fara post-reply ca nu prea stau pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Nu faci mai nimic din adsense , se vede ca nu stii ce vorbesti , pe o pagina de 100k cu o postare la fiecare 30 min , fie video fie poza abea abea aduni 10k intr-o zi + ce faci tu se numeste transfer de like + multi dintre ei nici nu vad postarea pentru ca reach este incredibil de mic inca. Iti arat paginile si site-urile mele si te conving relativ usor + am un reach pe pagina de peste 75% per total.

Trebuie sa fim realisti, practici, eu nu imi pot da tot mie like-uri pentru ca practic le dau pe aceleasi tocmai de aceea am nevoie si de altele.

Like-urile nu mai sunt de aproape 2 ani ceea ce au fost. Asa ca 5 euro per 1k este un pret mai mult decat rezonabil. Gandestete te decizi imi dai PM , daca nu ia si vinde cu cate 1k. Si sa nu uit nu platesc 50k in avans platesc cate 10 cate 10 pentrumaine nu mai poti livra prefer sa pierd 50 euro nu 500 :).

Edited by Hoster.ro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...