Jump to content
QuoVadis

Free VPS Google

Recommended Posts

Mai dute-n mm , numai de barfa esti bun, ING , Bancatransilvania si BCR sunt stifturi dupa mintea ta.

Atentie: Free vps este valabil doar pentru societatii comerciale nu si persoane fizice, ca retardatu asta e tare in gura dar uita sa si citeasca.

P.S - Din astea vroiai tu sa imi vinzi mie rpd la 20 euro ? :))))

Link to comment
Share on other sites

Mai dute-n mm , numai de barfa esti bun, ING , Bancatransilvania si BCR sunt stifturi dupa mintea ta.

Atentie: Free vps este valabil doar pentru societatii comerciale nu si persoane fizice, ca retardatu asta e tare in gura dar uita sa si citeasca.

P.S - Din astea vroiai tu sa imi vinzi mie rpd la 20 euro ? :))))

Iti urez asemenea lui Coco?il? din Morometii: “E?ti prost, m?nânci c?cat!”

Bine ca nu m-am incurcat cu copii prostanaci ca tine.

Link to comment
Share on other sites

Ca sa evit reply-uri de la prostanaci precum @Hoster.ro de mai sus:

1. Ca si persoana fizica, cu 2 carduri personale, mi-am facut conturi si folosesc

2. Ce vand eu vps nu are legatura cu asta

3. Puteti citi termenii si conditiile cu trial-ul aici: https://console.developers.google.com/billing/freetrial/terms?_ga=1.143497398.267019595.1427048308

Link to comment
Share on other sites

@aa7670 cat si pentru amatori... orice teapa data in ziua de azi va atrage si recuperatorii, paypal, google, etc.. vand creantele pe la firme din romania amatori de chilipiruri.... asta poate sa o confirme si alti.

In concluzie aveti grija cu ce "cumparati" ....

//edit: la care nu le merge cardul ori sunati la banca ori exemplu la Transilvania sunt bagate restrictii pt tranzactii nesecurizate cu cvv2 sau fara cvv, se poate dezactiva din menu pt cei interesati va astept cu un pm.

Edited by d4rkm4nx
Link to comment
Share on other sites

@aa7670 cat si pentru amatori... orice teapa data in ziua de azi va atrage si recuperatorii, paypal, google, etc.. vand creantele pe la firme din romania amatori de chilipiruri.... asta poate sa o confirma si alti.

In concluzie aveti grija cu ce cumparati....

Pai eu i-am dat cancel inainte sa expire trial-ul si nu am depasit cei 300 usd deci totul ok, nu are ce sa recupereze de la mine. Inca am si primit mail de confirmare ca s-a inchis unul din conturi cu succes si mi-au urat toate cele bune. Ramane la inteligenta fiecaruia sa nu depaseasca 300 usd si sa dea cancel inainte de cele 60 zile. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...