Jump to content
godfathercr

[Cerere] Carti Sarut-o! si Stai drept!

Recommended Posts

Ridica-ti buzele usor, centreaza-le in asa fel incat sa ai parte de o unire perfecta . Remarca rapid imaginea dintilor si

buzelor ei.

Dupa aceea, ca un pescarus “ alunecand gratios prin aer “ uneste-ti buzele cu cele ale fetei care-ti tremura in brate.

Sarut-o !

hai ma ce plm :|

Link to comment
Share on other sites

Uitati aici fagotilor:

Nu va apucati sa dati bani pe prostiile astora care se dau mari gagicari ca ramaneti cu banii pierduti.

Astia pun fetele sa joace roluri in filmele lor de pe youtube, alea au vorbit dinainte cu ei ce si cum trebuie sa faca.

Faceti-va timp si vedeti videourile de mai sus si nu veti regreta !

Link to comment
Share on other sites

Uitati aici fagotilor:

Nu va apucati sa dati bani pe prostiile astora care se dau mari gagicari ca ramaneti cu banii pierduti.

Astia pun fetele sa joace roluri in filmele lor de pe youtube, alea au vorbit dinainte cu ei ce si cum trebuie sa faca.

Faceti-va timp si vedeti videourile de mai sus si nu veti regreta !

Spre deplinul meu regret, mi-am irosit o ora din viata uitandu-ma la video-urile astea. Nici nu stiu de ce.

Pentru cei de pe aici cu mai putina incredere in voi, va spun de-acum ca aproape tot din ce spun video-urile astea este complet fals.

Edited by kNigHt
Link to comment
Share on other sites

Spre deplinul meu regret, mi-am irosit o ora din viata uitandu-ma la video-urile astea. Nici nu stiu de ce.

Pentru cei de pe aici cu mai putina incredere in voi, va spun de-acum ca aproape tot din ce spun video-urile astea este complet fals.

Si argumentele fiind care ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...