Jump to content

Recommended Posts

one.com Abuse Department

Thank you for reporting this issue. The account has been suspended pending further investigation.

Cand intru pe crackinghood - This site has been temporarily disabled, please try again later.

@crackerboy - te-am pupat :*

Cu toata dragostea >:D<

Link to comment
Share on other sites

ce ati castigat din asta?

:)) child mind

Edit: Si credeti-ma,ca daca as fi investit ceva va umpleam frigiderul ,dar cum nu am cheltuit niciun ban (one.com 1 year free hosting domain) cred ca v-ati pierdut timpul ;)

"Eu le-am dat o zi, nu inteleg ce nu au inteles."

Spermessis nu te mai umfla atata , ca si bunicamea putea sa-mi dea un report , daca ar fi stiut sa foloseasca tastatura :))

Edited by crackerboy
Link to comment
Share on other sites

Da-ti TC

@AndreiMihai ai vazut ca zice lumea ca e un cacat si nustiu ce si acum dai vorbe aiurea pe aici..

Mereu se gaseste cate un tampit pe aici sa comenteze aiurea ...nu iti place nu te uita

S-a dus pe pula rst cu oameni ca voi..

Link to comment
Share on other sites

copii astia, orice ar face ei oricat de stupid ni s-ar parea noua is peste noi daca am fi de leatul lor, "lasa-ti copii sa faca ce vor" [ ce amuzanta e vorba asta :))) ] totusi..trebuie sa se manifeste sa-si foloseasca creativitatea, vor ajunge peste noi nu peste foarte mult timp si ar trebui sa fim mandri de asta, nu sa-i injosim.

Link to comment
Share on other sites

Ba lake,ni se rupe pula de cate forumuri faci tu mey. Cine pula lu' tactu' te pune sa-ti faci reclama aici pe rst? Dute-n pula mea si fa-ti reclama in alta parte. Mucles si valea d-aici ca deja m-ai sukarit.

Link to comment
Share on other sites

S-a dus pe pula de cand ati venit voi "crackerii pizdii" de ati stricat imaginea rst-ului cu defaceuri,furt de conturi si fraude bancare. Foarte bine ca v-a inchis jegu ala de site,asa meritati.

Fraude bancare ? :))

Dupa ce ca tot ce era acolo era total gratis , mai faceti si figuri?

Pai hai sa fim romani toti...ca doar asa face romanu'

TC !

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Da-ti TC

@nonimporta apuca-te tu de ceva constructiv si nu mai fa +1 degeaba in plm @AndreiMihai ai vazut ca zice lumea ca e un cacat si nustiu ce si acum dai vorbe aiurea pe aici..

Mereu se gaseste cate un tampit pe aici sa comenteze aiurea ...nu iti place nu te uita

S-a dus pe pula rst cu oameni ca voi..

Nu fii vita ba, am vorbit cu el intr-o duminica si i-am zis ca o sa vorbesc dupaia marti cu el, dar nu am mai facut-o. Nu mai fii tu asa cu gura mare, ca te faci de ras.

Altu care s-a retras. Din ce coaie? Din Candy Crush Saga te-ai retras?

In alta ordine de idei, azi aplic la pensie privata. Cand ma uit in jur, constat ca e singura solutie.

Nu fii vita ba, am vorbit cu el intr-o duminica si i-am zis ca o sa vorbesc dupaia marti cu el, dar nu am mai facut-o. Nu mai fii tu asa cu gura mare, ca te faci de ras. VORBITI TOTI CA BOII, DE PARCA STITI VOI CE FAC OAMENII SAU NU...SUNTETI JALNICI

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...