Jump to content
Stealth

wikimedia.org / wikipedia.org - fail

Recommended Posts

As putea spune ca e o tentativa fail de "hack" ... nu e nici un Fail din partea wikipedia/wikimedia :) it's just a honeypot for idiots. Da cum zicea un reprezentat "Ce se intampla Doctore" la iLikeIT : "Hackeri? E greu sa fi hacker"

?tii... o remarc?... nu e honeypot. În rest îmi e cam lene s? î?i scriu' date=' a?a c? ascult? strofa asta cu aten?ie (este exact ce ?i-a? r?spunde): [url']

Iar voi ??tia de tot da?i dislike ca aerienii, v? subliniez c? mi se rupe ****, nu mai pot de oftic?. :))

Edited by Stealth
Link to comment
Share on other sites

Legenda spune ca Buldogu de la S.R.I i-a spus lui TinKode urmatoarele cuvinte la decizia finala:

Draga tinkoie, ai de ales: Daca vrei sa traiesti liber mai departe, te duci la CSD (Ce se intampla cu PULA MEA Doctore?) sau faci puscarie si eu o sa-ti tin lumanarea in timp ce o sa te fut in cur.

Link to comment
Share on other sites

As putea spune ca e o tentativa fail de "hack" ... nu e nici un Fail din partea wikipedia/wikimedia :) it's just a honeypot for idiots. Da cum zicea un reprezentat "Ce se intampla Doctore" la iLikeIT : "Hackeri? E greu sa fi hacker"

Ba toate ca toate dar atat te vaiti, precum o catea in calduri.

Intai vii cu filme ca tu i-ai facut combinatia cu Madalin, ca dupa te-au sarit din schema ca au facut CSD-ul... Ca oricum CSD-ul are tot team-ul de este prezentat pe web praf... ca toti sunt vai de p**a lor si asa mai departe.

Intrebarile mele sunt urmatoarele:

1. De ce p**a mea ai vrut sa faci parte dintr-un TEAM praf cum sunt aia toti de acolo ?

2. Crezi ca la CSD (sau oricare alta firma), se angajeaza asa cum ti se scoala? E o companie de pentesting, daca te-a refuzat cineva, au facut-o pentru ca nu ai ce cauta acolo.

Incep sa cred ca asa ca intre baieti fie vorba... Il tii la loc de cinste pe TinKode de indata ce esti cu ochii pe el ca pe butelie dar pe forum vad ca o arzi "extra ghengsta"...

Edited by Intenso
Link to comment
Share on other sites

Ma amuzati, nu intru in detalii ca va dau sah-mat .

Da uite ... daca tot o dam in dedicatii poftim nea @Intenso ... :)) da tu cine esti cumetre ? De unde ai aparut din 2011 ai si tu 116 postari si te bagi ca musca in lapte. Imi imaginez ca esti un "sockpuppet" de a lui Tinkode dar nici chiar asa pe fata.

Asa ca luati-o asa frumos la drum si incercati sa numai deranjati cu prostiile voastre.

Link to comment
Share on other sites

@Pastilatu @Intenso ... da tu cine esti cumetre ?

E un fraier, un cacanar, cu 2 dinti care baga oamenii in belea si vorbeste aiurea, ca o pizda ce e. A, e tovaras cu tk, a stat cu el in acelasi oras, cred ca e de la meletie domnle.

Ete intenso : [muie sa ti dau fraiere.]

Edited by sleed
Link to comment
Share on other sites

Tinkode, nu te inteleg omule.

Tu nu ai observat ca dupa ce ai aparut pe la tv marea majoritate de pe forum incep si isi bat pula de tine?

Tu esti la fel ca rapperii aia care se dau necomerciali si dupaia 2-3 ani se fac comerciali.

Eu daca as intra pe un forum unde stiu ca marea majoritate nu ma sufera si ma injura cum ma prind ca fac post, nu as mai intra pe forumu ala sau as intra dar nu as mai posta.

Link to comment
Share on other sites

@Pastilatu' : Nu m? laud cu o porc?rie de genul. E doar un fi?ier ce nu trebuia s? fie acolo. ?tii m?car ce înseamn? un honeypot? Aaa. ?i mai ?tii c? au mai g?sit ?i al?i lucrul ?sta? Aaa. ?i mai ?tii c? e?ti singurul care sare în sus cu o afirma?ie de genul? :))

PS: Dac? tot o d?m în dedica?ii:

:)) Edited by Stealth
Link to comment
Share on other sites

@Pastilatu' : Nu m? laud cu o porc?rie de genul. E doar un fi?ier ce nu trebuia s? fie acolo. ?tii m?car ce înseamn? un honeypot? :))

PS: Dac? tot o d?m în dedica?ii:

:))

Mor , lesin .... aceasi melodie ar trebui sa ti-o dedic tie cumetre, macar eu stiu ce inseamna si viata de strada. :) "Am stat cu tarsha in cur cand vindeam Marijuana dar tu pe vremea aia erai cacat cu sana"

Eu zic, sa te retragi cat mai poti, chiar nu observi ca nu te place nimeni p'aici ? De ce mai insisti sa vi sa ne arati cat de prost poti sa fi ?

Hai uite de la mine : https://youtu.be/OAercU30Tm8?t=1m56s

Post offtopic.

De ce a trebuit sa descarce de 2 ori arhiva :)) ? * ... (1)

A ramas baiatu' fara "RAM" =) . Te mai intrebi? Nici el nu stie ce face cateodata.

Esti penal, si nu la modul bun. Inca te ataci ca la inceputuri. Spui ca te-ai maturizat, ca ai schimbat cercurile in care umbli, nu se vede.

E tot un copil frustrat si ma amuza rau detot cand se ataca. Nu vezi ca toata lumea ii zice sa plimbe ursu' in alta parte? Si el tot si-o cauta... daca ii place omului sa fie luat la 13-14 p'aici ...treaba lui , amuzamentul nostru. Avem si noi un bufon, ce sa ii faci? Aia e.

@TinKode : Nu omule nu stiu ce e honeypot ... ce-ai ma eu ? Sunt fraier, nu stiu nimic tu esti "zeul" . Teach me master. Banuiesc ca asta ai fi vrut sa auzi ? Ba din pacate pentru tine ... stiu. Vrei sa te invat? You want a lesson 1 on 1 ?

Edited by Pastilatu'
Link to comment
Share on other sites

@sleed Nu stiu care dintre noi este o pizda dar stiu 1 singur lucru cu certitudine.

Nu beau doar 1 bere iar dupa 1 suc ca tine cand merg intr-un club ( ca doar trebuie sa fii apt... stii tu pentru ce ), nu intreb o noapte intreaga intr-un club persoana cu care ies intrebari de genul (cum faci bani, da ce faci aici, da cine e x si y)

si spre deosebire de tine eu NU sunt sifon la garda.

Oricum nu sunt singurul care afirma lucrul asta de pe forum asa ca mai bine stai in banca ta.

PS: Cati stiu de aici ca ma-ta lucreaza la SRI?

PS2: Se presupune ca ai urmat sau poate inca urmezi facultatea la UBB... Asa cum sunt, eu NU ma pretez sa iti aduc injurii sau sa te bag prea mult in seama. Drept dovada ca si tu imi porti ura cum ii poarta si pastilatu' lui tk doar ca la noi e diferit si te inteleg asa cat de putin...

Nu te asteptai ca unul ca mine sa te dea de gol cum ca esti:

YdjxR1u.jpg

Edited by Intenso
Link to comment
Share on other sites

@Intenso

Nu conteaza cine esti a ? :)) Ai crede si ai impresia ca nu stiu? Esti doar un sockpuppet de-al lu copilu' frustrat. Probabil daca ai citi conversatia ai fi vazut ca doar l-am testat in legatura cu niste vorbe din trecut. Dar sti cum e nu ? "E o vorba de pe strada o stiu toti ai mei, cele mai multe tarfe nu's femei" . Dar banuiesc ca tu sti deja, ca doar esti femeia lu Copilu' Frustrat.

Si nu , nu scriu pe tot forumul. Te rog eu asa de curiozitate , fa-mi placerea unde scrie inafara de postarea a mea cu conversatia dintre mine si copilu' frustrat? De curiozitate. Fa-mi pe plac.

Nu esti decat un sockpuppet sau mai pe romaneste lingau' lui Copilu' Frustrat(@Tinkode) , nothing more :) .

Sincer mi-ati facut dimineata. Am si eu 2 bufoni care imi ofera entertainmentul pe ziua de azi.

Edited by Pastilatu'
Link to comment
Share on other sites

E tot un copil frustrat si ma amuza rau detot cand se ataca. Nu vezi ca toata lumea ii zice sa plimbe ursu' in alta parte? Si el tot si-o cauta... daca ii place omului sa fie luat la 13-14 p'aici ...treaba lui , amuzamentul nostru. Avem si noi un bufon, ce sa ii faci? Aia e.

Toata lumea? Eu v?d doar 50 de pro?ti, ?i acea?i pro?ti. Pro?ti ce nu m? inghit. ?i de când pro?tii trebuie s? fie lua?i în seam?? M? p*? pe p?rerile ?i dorin?ele lor. :))

Hahaha. Parc? te l?udai c? e?ti miserupist, dar e?ti cum zici tu: doar un bufon... Hai c? te las s? te sim?i bine încontinuare. :))

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea? Eu v?d doar 50 de pro?ti, ?i acea?i pro?ti. Pro?ti ce nu m? inghit. ?i de când pro?tii trebuie s? fie lua?i în seam?? M? p*? pe p?rerile ?i dorin?ele lor. :))

Hahaha. Parc? te l?udai c? e?ti miserupist, dar e?ti cum zici tu: doar un bufon... Hai c? te las s? te sim?i bine încontinuare. :))

Pai sti ca mi se rupe p*** de tine, te folosesc pentru entertainmentul meu. Nu esti tu bufonul RST-ului? Eu asa stiam. Mi-a placut de tine cand ai explodat ca o p**** pe skype ca am dat conversatia noastra. Si dupaia auzi la tine "te sterg ca sa numai dai conversatia noastra". Da ce ai impresia ca daca ma stergi eu nu am conversatia ? Am ramas perlex de prostia ta, bine banuiesc ca pe tine te bate si skype-ul. Stai chill , nu te panica , nu o sa o postez si p'aia ca intri in pamant cand iti vezi prostia.

Link to comment
Share on other sites

Pai sti ca mi se rupe p*** de tine' date=' te folosesc pentru entertainmentul meu. Nu esti tu bufonul RST-ului? Eu asa stiam. Mi-a placut de tine cand ai explodat ca o p**** pe skype ca am dat conversatia noastra. Si dupaia auzi la tine "te sterg ca sa numai dai conversatia noastra". Da ce ai impresia ca daca ma stergi eu nu am conversatia ? Am ramas perlex de prostia ta, bine banuiesc ca pe tine te bate si skype-ul. Stai chill , nu te panica , nu o sa o postez si p'aia ca intri in pamant cand iti vezi prostia.[/quote']

De ce a? ?ine un sifon în list?? S? se afirme cu frustr?rile lui pe un forum, s? fie sus?inut de al?i pro?ti care nu au nici o treab? cu tot ce îi înconjoar? ? :))

Dac? tot încerci s? pari superior, nu te-ai fi înjosit în halul ?sta.

Edited by Stealth
Link to comment
Share on other sites

De ce a? ?ine un sifon în list?? S? se afirme cu frustr?rile lui pe un forum, s? fie sus?inut de al?i pro?ti care nu au nici o treab? cu tot ce îi înconjoar? ? :))

Ma amuzi, stiu ca te deranjeaza adevarul:)). Sifon? Pai tu sti ma ce inseamna sifon si cat de greu atarna cuvantul asta in puscarie? Hai ca ar trebui sa sti inainte sa arunci cuvinte aiurea. A da stai ca tu esti sifon la garda si la diicot cand ti-au gasit baietii sqli injection in site-urile cu care avea/are CSD contract digisign.ro/transfer.ro si ati amenintat cu DIICOT-ul, si cine face asa ceva? Decat niste sifoane. Asa ca nu imi vorbi mie de sifoane cand tu esti clar unu. Dar continua sa ma imi oferi distractie. Fi bufonul meu =) . Hai ca intr-un final o sa te fac sa plangi. Eu zic sa te retragi usor usor...ciocu mic si joc de glezne. Si vezi sa nu spargi ceva p'acolo de frustrare, ar fi pacat ca nu au gresit obiectele din jurul tau ca esti tu idiot.

Edited by Pastilatu'
Link to comment
Share on other sites

Toata lumea? Eu v?d doar 50 de pro?ti, ?i acea?i pro?ti. Pro?ti ce nu m? inghit. ?i de când pro?tii trebuie s? fie lua?i în seam?? M? p*? pe p?rerile ?i dorin?ele lor. :))

Hahaha. Parc? te l?udai c? e?ti miserupist, dar e?ti cum zici tu: doar un bufon... Hai c? te las s? te sim?i bine încontinuare. :))

Ti-ai pus vreodata intrebarea, "de ce nu ma inghit aia 50 de prosti" ?

Iti spun sincer fara rautate, inainte sa apari la tv eram unu din tipii aia care te considerau "bajet", dar dupa ce te-au prins ai inceput sa apari la proshit si sa le arati tu ca esti mare scula de bascula, am ajuns la concluzia ca esti doar un wannabe la fel ca aismen si altii care au facut acelasi lucru in speranta ca poate scapa de puscarie.

Eu ma opresc aici pentru ca nu are rost sa continui.

O zi buna va doresc.

Link to comment
Share on other sites

Sifon? Pai tu sti ma ce inseamna sifon si cat de greu atarna cuvantul asta in puscarie? Hai ca ar trebui sa sti inainte sa arunci cuvinte aiurea. A da stai ca tu esti sifon la garda si la diicot

Ce p**a mea faci m?? Încerci s? îmi ?ii moral? c? arunc cuvinte aiurea, ?i mai apoi m? acuzi c? sunt eu sifon? :))

Metaforic vorbind te-am numit sifon, ?i era legat de conversa?ia postat? de tine! Dar ce s? î?i cer. A?a e când e?ti nervos, nu mai gânde?ti lucid, frustratule. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...