Jump to content

Recommended Posts

Salut, eu sunt Spermessis. Nu am cunostinte vaste in domeniul programarii dar stiu din toate cate putin, nu pot zice ca stiu la un nivel mediu (pentru ca nu stiu care e acela) dar nici la un nivel gen incepator.

Nu are rost sa zic ce imi place... deci incep cu ce nu imi place :)

1. Popandaii, care pretind ca stiu ceva dar de fapt nu stiu nimic.

2. Cand ma cac si imi sare apa pe cur.

Cam atat despre mine, eu stiu cateva persoane mai vechi de pe forum, posibil sa cunosc si ceva noi.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am si eu o curiozitate in legatura cu avatarul: Ce legatura ai cu Tk?pe tine cu ce te-a deranjat?de unde tot apareti?

Tin sa precizez ca eu nu sunt prieten cu Tk, nu ii tin partea, nu il cunosc nu ma cunoaste. mi se rupe pl si de el si de tine si de toti :)) Sunt cativa pe aici care au avut tangente cu el, dar tu ce plm ai? ati facut o campanie impotriva lui?

Ps. Nu o lua personal, ca sa nu ne certam :))

Link to comment
Share on other sites

Salut, am si eu o curiozitate in legatura cu avatarul: Ce legatura ai cu Tk?pe tine cu ce te-a deranjat?de unde tot apareti?

Tin sa precizez ca eu nu sunt prieten cu Tk, nu ii tin partea, nu il cunosc nu ma cunoaste. mi se rupe pl si de el si de tine si de toti :)) Sunt cativa pe aici care au avut tangente cu el, dar tu ce plm ai? ati facut o campanie impotriva lui?

Ps. Nu o lua personal, ca sa nu ne certam :))

?ha, ?i vrei s?-?i spun ?i când m-am c?cat ultima data? Uite c? am ceva personal cu el, îl ?tiu de mai mult timp, înc? de când cerea ajutor pe isr s? fac? sintaxe ?i mai departe ?tiu cei vechi ce f?cea. Cine te crezi s? îmi judeci ac?iunile mele?

Ai scris acel text cu o admira?ie deosebit? fa?? de TinKode (s? ?tii c? îi po?i da pm ?i comunici acolo cu el, nu public). Te sim?i a?a lezat c? am ceva cu el în cât faci post dar tot odat? ?i se rupe ?i pul? de to?i.

Te rog s? îmi ignori posturile !

p.s: te fut in inima !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...