Jump to content
NBD

[TuT]Cum sa faci bani mult mai rapid la WHAFF Rewards

Recommended Posts

Salut RST!

In primul rand vreau sa ii multumesc lui #vvolverine pentru ca mi-a adus aminte de aceasta aplicatie.

Dati un click aici pentru a intra la threadul lui.

Ce vreau eu sa va invat mai exact in acest tutorial? Pai e simplu,dupa cum bine stiti Romania nu este chiar tara oportunitatilor.Vorbind strict doar despre aceasta aplicatie,dupa ce o veti instala o sa observati cu stupoare ca aveti vreo 2-3 oferte a cate 5-10 centi si dupa PAUZA.

Cum rezolvam aceasta problema? Pai hai sa o luam pas cu pas,desi si vvolverine a spus o sa repet si eu.

1.Descarcati SuperVPN de pe magazin play.

2.Va conectati la un VPN de prin USA sau UK. (tari cu o putere mai mare economica)

3.Descarcati WHAFF Rewards

4.Dati log in cu facebook,o sa va puna sa introduceti un cod,il puteti folosi pe al meu BB62298 sau il puteti folosi pe cel al lui #vvolverine, ideea e ca veti primi 30 centi din start.

5.Acum o sa aveti mult mai multe oferte de aplicatia care pot fi instalate si sunteti platit si cu mai mult ,nu doar cu 5 centi.

Va sfatuiesc,daca aveti deja aplicatia sa nu urmati acest tutorial pentru ca s-ar putea sa pierdeti tot.

Daca aveti alte intrebari contactati-ma.

P.S. Sa stiti ca este o aplicatie foarte profitabila,imi aducea cam 100-150$ pe luna.Numai bine.

*Se pare ca merge si la cei care au mai avut aplicatia instalata*

Video:

Dovada de plata : http://imagizer.imageshack.us/a/img673/3273/qsLazQ.png

Edited by NBD
Link to comment
Share on other sites

Salut, tocmai azi am dezinstalat aplicatia din lipsa de aplicatii de instalat...Ma rog, am facut cum ai spus tu dar...am aceleasi oferte, care nici macar alea nu merg.

Am specificat ca daca ai avut deja aplicatia instalata,degeaba urmezi tutorialul pentru ca nu va functiona.

Link to comment
Share on other sites

Te rog sa editezi postul tau.

Am reusit sa primesc oferte, si am mai avut aplicatia instalata.

Pur si simplu am dat log out, m-am uitat din nou la oferte dupa ce am activat vcn, si erau altele, adica ma rog, 3, la care fac 0.54/fiecare in 4 zile

Am dat edit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...