Jump to content
v1or3l

Tineri de Bine - O sa facem bine si vom schimba destine

Recommended Posts

Tineri de Bine este o organizatie non-profit, fondata in anul 2014 de catre niste tineri romani stabiliti in Germania.

Totul a inceput de la batrana Maria, aceasta are 70 ani si traieste singura intr-un catun din Jud. Timis. Afland povestea acesteia de la televizor, ne-am mobilizat si am strans alimente si bani, dupa care ne-am intors in tara pentru a o ajuta. Ochii in lacrimi ai acesteia si vorbele de multumire ne-au facut sa mergem mai departe si sa creem aceasta organizatie.

Pagina noastra de fb este: https://www.facebook.com/pages/Tineri-De-Bine-Official/150999088403895

Site: Tineri de Bine - O sa facem bine si vom schimba destine

Edited by v1or3l
Link to comment
Share on other sites

Tineri de Bine este o organizatie non-profit, fondata in anul 2014 de catre niste tineri romani stabiliti in Germania.

Totul a inceput de la batrana Maria, acesta are 70 ani si traieste singura intr-un catun din Jud. Timis. Afland povestea acesteia de la televizor, ne-am mobilizat si am strans alimente si bani, dupa care ne-am intors in tara pentru a o ajuta. Ochii in lacrimi ai acesteia si vorbele de multumire ne-au facut sa mergem mai departe si sa creem aceasta organizatie.

Pagina noastra de fb este: https://www.facebook.com/pages/Tineri-De-Bine-Official/150999088403895

Site: Tineri de Bine - O sa facem bine si vom schimba destine

Plec capul in fata voastra, mi-as dori sa am macar un sfert din caracterul vostru. Mult succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...