Jump to content
Hoster.ro

Tocmai am primit o teapa de la utilizatorul: the.fish3r

Recommended Posts

@the.fish3r

Am 2 intrebari:

1. Va arde de glume de 1 aprilie?

2. I-ai dat omului banii inapoi?

Urmeaza sa ii dau pe cei de pe paypal iar cei din banca daca intradevar a facut transferul o sa ii dau cand intra in cont.

I-am explicat ca ii dau banii inapoi dar nu am cu cine sa ma inteleg

Link to comment
Share on other sites

eu v-as da ban la amandoi :)))

1. ca va certati ca prostii...ce dreptate vrei sa faci pe un forum? doar poti sa ii avertizezi pe ceilalti si sa primeasca ban, oricum isi face alt cont

2. ca va futeti la 150ron ..macar daca vreti sa dati tepe sa fie sume mai mari..

Link to comment
Share on other sites

Un tepar de pe aici de ma pacalise cu 400 lei

Deci ai mai luat-o in freza si inainte si acum ai luat-o iar. Cand o sa inveti ca tot ce zboara nu se mananca?

Data viitoare cand vrei sa cumperi ceva de la un user care are cateva luni pe forum, contacteaza un admin/mod sa intermedieze plata.

Sper sa iti recuperezi banii dar ai grija pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Sincer, mai bine inchideti acest topic de toata jena pentru acest forum ca nu am ajuns sa fim stabor. Destul ca s-au indexat pe google toate prostiile gen tzepar, pacalit, politie, dovezi si alte cacaturi....

Edited by D][ABLO
Link to comment
Share on other sites

Tocmai am fost scos de tip pe interval , cica il gasesc pe ~~~ ( dar nr 1 vine la o firma de tiruri si defapt la podul giurgiului - nici el nu stie adresa - Cica in fata la un restaurant ca nu are telefon sa imi de-a cand ajung acolo sa il sun ) - Sper sa apara. ( Revin cu video )

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

Eu am fost cumparator de buna credinta, si culmea scriu la pagina respectiva de facebook daca e de vanzare si primesc raspuns NU , cred ca nici nu este a lui a incercat-o si el, eu imi vreau banii inapoi atat , cu toate ca eu acum pierd comisioane si toate cele inclusiv la paypal pentru ca am platit cu carduls i sa mi iau inapoi mai platesc si comision 2 euro ( plus ca nu mi-a dat ghift ), este suma mica , dar sunt banii mei , munciti de mine, ca sunt destui pe aici de comenteaza daca sunt asa darnici ei sa de-a ei retur.

Mi-a returnat banii prin paypal maine ii vreau pe ce-i prin banca.

Multumesc @EDDi91 pentru pagina de 150k - Om serios

Edited by Hoster.ro
Link to comment
Share on other sites

@Gecko nici macar nu m-am gandit ca as putea sa ii dau teapa, omul e paranoia mai bine imi vedeam de treaba...crede ca ma uit la 100 de lei ai lui, chiar daca nu a facut transferul la banca o sa fac tot posibilul sa aflu cine e, am numele de la paypal...si o sa ii fac bucuria vietii ii promit, nu si-a gasit persoana sa o arda aiurea, imi mai si zice ca vine sa ne vedem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...