Jump to content

Recommended Posts

Ati avansat de la tricouri la stickuri :))))

Nu conteaza ce primesti man, nu am stat sa caut vulnerabilitati pentru un tricou si un stick.

Am facut asta pentru a ajuta, nu inteleg de ce toti va invartiti in jurul "banilor" poate unii dintre noi

ajutam fiindca asa vrem nu pentru a primi ceva. @askvrit pai da man dar sa iti trimita mesaj ca e duplicat dupa ce au zis prima data ca e bun, e chiar penibil.

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza ce primesti man, nu am stat sa caut vulnerabilitati pentru un tricou si un stick.

Am facut asta pentru a ajuta, nu inteleg de ce toti va invartiti in jurul "banilor" poate unii dintre noi

ajutam fiindca asa vrem nu pentru a primi ceva.

si d-aia ziceai prin nustiu ce topicuri ca-s jegosi de la westernunion ca voi va chinuiti si ca nu va dau nimic?

@Aerosol: se intampla oricui, si la paypal s-a intamplat sa nu se fii bagat bugul in baza de date ca a fost deja reportat si chestii

Edited by askvrit
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce mi-au trimis mesajul legat de stick-uri m-am gandit la altceva ( asa ca i-am contactat si le-am zis daca imi pot trimite in loc de stick un alt produs de aceasi valoare )

Asa ca s-a facut.

Asta da un reward folositor.

1 buc. briceag fluture. :))

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Când vei înceta s? traie?ti pe banii p?rin?ilor t?i vei vedea c? nu po?i mânca nici tricouri ?i nici stick-uri.

Nu traiesc pe banii parintilor mei, muncesc ca sa ma intretin. ( oricum nu inteleg ce legatura are raspunsul tau cu topicul meu. )

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...