Jump to content
raskolnik

Fuck USA & Israel - "defaced by The Demons of Hack"

Recommended Posts

Frecventand zone-h.org de ceva timp observ foarte multe site'uri "pedepsite" de grupari din Algeria, Kuweit, Libia, Siria sau Tunisia, toate state islamice si mereu m-am intrebat care e baiu, de ce se intampla ce se intampla.

Fiind si un turist vechi al webului intunecat am incercat sa fac legaturi intre ce se intampla in zilele noastre, ce se aude prin presa si care e de fapt realitatea.

Azi am nimerit pe un "defaced by The Demons of Hack" din Tunisia si am ramas impresionat de recitarea coranului de catre Mishary Al-Afasy:

(era pe fundal)

Am intrat in legatura cu Hani Xavi (#hanixavi), reprezentantul acestei "organizatii" si am chatuit o buna vreme despre motivatia lor si ce vor sa realizeze si am reusit sa privesc din alta perspectiva, cea care nu e manipulata de media si cenzurata. E adevarat, nu eram strain de problemele din lumea araba, fiind in stransa legatura cu persoane direct afectate de acestea, persoane din familie, dar unele subiecte sunt dificil de discutat.

Nu vreau sa intru prea mult in detalii, cei care cunosc subiectul stiu despre ce vorbesc.

Nu am nimic interesant de spus.

Nu am un punct de vedere.

Nu am nimic de demonstrat.

Nu are nicio concluzie ceea ce am spus mai sus, momentan.

Topic deschis!

Fuck USA & Israel

Link to comment
Share on other sites

@io.kent, argumenteaza folosind cratimele si virgulele potrivite te rog.

Macar ai inteles despre ce e vorba aici sau te-ai bagat in seama aiurea ca sa iti faci post'ul cu numarul 2018?

Eu nu am intrat in comunitatea asta pentru hacking, scripting, stiri preluate sau showoff'uri penibile. Am intrat deoarece am considerat ca se pune accent pe "Freedom of speech".

Eu nu vorbesc aici despre religie, dumnezei, mujahedini, terorism, omucidere sau politica. N-ai inteles nimic!

Cine are urechi de auzit sa auda si creier de folosit, sa-l foloseasca.

"apt-get autoclean" pentru tine!

Link to comment
Share on other sites

"Ca vii" ... "nu-mi pun" ... "tii la ei" ... "balarii" ...

Acum m-am lamurit ce e cu tine, esti analfabet...deci e inutil sa-mi bat capul.

Parerea ta e nula, tu esti inutil societatii :)

Si faptul ca esti rasist demonstreaza nivelul de cultura pe care il ai.

Sper sa ai o contributie mai buna in celelalte zone ale forumului si sa lasi off-topicul pentru...ghici ce...OFF TOPIC :)

"Cei care nu pot invata din istorie sunt condamnati sa o repete!"

"apt-get install dex"

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg de ce ai deschis topicul, si ce legatura are cu forumul, am inteles ca tu:

Nu vreau sa intru prea mult in detalii, cei care cunosc subiectul stiu despre ce vorbesc.

Nu am nimic interesant de spus.

Nu am un punct de vedere.

Nu am nimic de demonstrat.

Nu are nicio concluzie ceea ce am spus mai sus, momentan.

Dupa parerea mea, cam tu urmaresti posturi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...