Jump to content
wildchild

Polonic is back

Recommended Posts

S?-i spune?i c? i-a f?cut Marius un thread!

?i ca s? fie mai clar? treaba:

"Dintre toti userii care au primit PM-uri de la polonic, doar tu vad ca te agiti. La cate un post doua, dai cate un reply.

Ia zi aci ce ti-a facut de faci atat tam tam."

Eu am fost cel care a oprit tot t?r?boiul ?i am b?gat obrazul pentru ea c? nu mai pune piciorul pe rst nici m?car în PM-uri iar acuma mi l-a c?cat.

Deci într-un fel sau altul o s? plece de pe rst ?i cu sila dac? e nevoie. Eu nu-mi calc cuvântul a?a c? n-are decât s? trag? ponoasele c? m-a pus în situa?ia în care am zis s? fac pace doar s? fie lini?te. Whore! I mean, war!

Link to comment
Share on other sites

PETRE PAULINA

, din BUZAU, jud. BUZAU

Adresa PETRE PAULINA

BD. STADIONULUI, Loc. BUZAU, Jud. BUZAU, Cod postal: 120178

0238727209

Momentan pe RST are dedicate 50 de pagini unde po?i faci scrolling despre ea. Dac? tot vrea faim? hai s? nu-i neg?m acest drept. Cretina nu ?i-a putut vedea de via??, a fost musai s? mai trimit? PM-uri ?i s? ne streseze pe toate c?ile posibile. Dac? nici ea n-are cuvânt atunci noi de ce s? fim fraieri s? ?tergem pata neagr??

Ne strangem cativa si o veolam? :troll

Link to comment
Share on other sites

Ne strangem cativa si o veolam? :troll

Ce viteaz din spatele tastaturii si ecranului. Banuiesc ca inca nu ai reusit sa-ti desfaci scaiul la scutec.

Uite o lectie gratuita de troll: Polonic - baga-mi-as pula in zdreanta de copac din care s-a folosit lemnul pentru sertarul dulapului in care si-au tinut cei 6 babuini prezervativele cand au facut-o posta pe tarfa de mata, aia nesatula de pula, cu bube in cap si par pe limba.

OFF: nu e singura creatura polonicul, ia uite aici ce cadre didactice avem:

Elev de sapte ani, jignit si umilit de invatatoare - Stiri WebTV Realitatea TV | REALITATEA .NET

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Poate rugam televiziunile ca alaturi de atentionarile cu sport, apa si ce mai este sa puna si un spot publicitar cu riscurile lipsei de pula.

Am un prieten la cancan. Incercam ceva frumos?

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...