Jump to content

Recommended Posts

Sa ma cac pe el de metin, joc stupid, ce pula mea cautati cu jocurile astea de copii de la scolile cu dizabilitati, pe un forum de I.T ? Duceti-va pe tpu va rog, sau luati-va de mana cu Petrica Paulina, ca din cauza ei cred ca ati ajuns asa. Sper sa va crape toate serverele de metin!

Voi si 24114_502333%20b.jpg

mai jucati jocu asta, cine se aseamana se aduna! MUIE METINARILOR.

Link to comment
Share on other sites

Sa ma cac pe el de metin, joc stupid, ce pula mea cautati cu jocurile astea de copii de la scolile cu dizabilitati, pe un forum de I.T ? Duceti-va pe tpu va rog, sau luati-va de mana cu Petrica Paulina, ca din cauza ei cred ca ati ajuns asa. Sper sa va crape toate serverele de metin!

Voi si 24114_502333%20b.jpg

mai jucati jocu asta, cine se aseamana se aduna! MUIE METINARILOR.

Ce te bagi in seama ca musca-n curu calului?

Link to comment
Share on other sites

va salut..

ma aflu in Olanda si am platit unui site de steroizi vre o 100 de euro ptr cateva medicamente..rezultatul il banuiti,nu mai raspunde nimeni..ar fi vre o posibilitate sa fie blocat site-ul ? si cum e un site ilegal, se exclud reclamatii la politie din partea lor..ms

Link to comment
Share on other sites

va salut..

ma aflu in Olanda si am platit unui site de steroizi vre o 100 de euro ptr cateva medicamente..rezultatul il banuiti,nu mai raspunde nimeni..ar fi vre o posibilitate sa fie blocat site-ul ? si cum e un site ilegal, se exclud reclamatii la politie din partea lor..ms

Ai gresit topicu :))

Si lasa steroizi sa nu devi inpotent .... iati si tu proteine

Link to comment
Share on other sites

@flatron07

Ce te bagi in seama ca musca-n curu calului?

Nu ma cert cu tine, pentru ca probabil nu ai mai mult de 14 ani. Dar in loc sa iti pierzi vremea cu prostii ca metin si ,,joace" ca astea, iti recomand : YoLinux: Linux Tutorials Index , sau , Web Penetration Testing with Kali Linux - Free Download eBook - pdf .

Acu ma injuri, poate mai incolo imi vei multumi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...