Jump to content
ZeroDoi

Filelist e cazut de 2 zile

Recommended Posts

  • Active Members
Stie cineva ce se intampla cu el ? iar probleme cu garda sau doar probleme tehnice ....

Mi se pare ca era de pe filelist aici pe forum. Am vorbit odata cu el prin pm-uri, caut si-l taguiesc aici. Totusi tind sa cred ca este ceva cu garda.

Link to comment
Share on other sites

Mmda si eu la aceasi chestiie ma gandesc, oricum sau pus iar astia .... am un site de filme si de vro luna primesc zilnic notificari de la google webmasters ca primeste reclamatii la site-ul meu si imi scoate link-uri cu diferite seriale si filme, si mai nou de vro 2 zile toata lumea care ma suna imi zice ca ma aude cu ecou ( ca si cum ar fi telefonul pe speaker ), posibil sa am si telefonul ascultat ...

edit://

FileList.Ro

23 de ore ·

Întâmpin?m ni?te probleme tehnice, ne cerem scuze pentru eventualele nepl?ceri cauzate ?i v? rug?m s? ave?i r?bdare, acestea se vor remedia în cel mai scurt timp posibil.

O sear? pl?cut?!

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ca era de pe filelist aici pe forum. Am vorbit odata cu el prin pm-uri, caut si-l taguiesc aici. Totusi tind sa cred ca este ceva cu garda.

Lasa bre garda, ca vine acu' pastele ... de unde mai descarca si ei Jesus of Nazareth daca dau buzna peste FileList ? :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Lasa bre garda, ca vine acu' pastele ... de unde mai descarca si ei Jesus of Nazareth daca dau buzna peste FileList ? :)))

Am zis la plesneala cu garda pentru ca mi se pare mult 2 zile sa stea cazut. Si legat de ce ai zis tu daac ii cauti si pe ei pe acasa, n-au nici un film/joc cumparat cu licenta.

Link to comment
Share on other sites

Am zis la plesneala cu garda pentru ca mi se pare mult 2 zile sa stea cazut. Si legat de ce ai zis tu daac ii cauti si pe ei pe acasa, n-au nici un film/joc cumparat cu licenta.

Toti suntem Romani bre, e scris in ADN-ul Romanului torrentu'. De cate ori n-am vazut in lista de peering din utorrent IP-uri de la protv,mfinante,rotld,anpc ... etc.

Chiar acum recent am "prins" un IP de la RoTLD ca o rupea pe San Andreas: Multiplayer :))) ... sunt si ei oameni, chiar daca au serviciu de rahat.

Link to comment
Share on other sites

Torrentele de actualitate au mii de peers, crezi ca se uita cineva la IP-ul matale?

Eu intotdeauna am fost reticent cu privire la trackerele publice pentru ca am patit diverse chestii... Sa nu mai spun de TPB, cand eram mai tanar si mai fraier mi-am luat un fel de social engineering, dar nu intram in detalii.

Pana cand se rezolva cu FL (s-a mai intamplat si anul trecut, o sa-si revina) exista : Demonoid, SceneFz, MyXYZ, etc.

Link to comment
Share on other sites

Am observat c? se tot speculeaz? faptul c? downtime-ul se datoreaz? cercet?rilor penale din ultimul timp.

1. Fals. Probleme de hardware;

2. Cercet?rile respective, dup? cum scrie pân? ?i în diversele articole disponibile online, sunt asupra celor care comercializeaz? materialele desc?rcate;

3. B?nuiesc c? v-a?i dat seam? pân? acum, dar am s-o zic, atâta timp cât sta?i cumin?i în banca voastr? (nu vinde?i ce desc?rca?i), nu o s? se lege nimeni de voi.

A?a c? am s? v? rog frumos s? NU MAI INDUCE?I LUMEA ÎN EROARE!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...