Jump to content
Guest AndreiMihai

Ce se intampla cu userul asta tampit?!

Recommended Posts

Cum sa faci bre un topic ca-ti iei dislike ?

Esti mai rau decat altu' de p-aci, pe care nu-l numesc, ca iar se sensibilizeaza staffu'.

Dislike-ul e feedback-ul negativ al userilor la post-urile tale, care incearca sa te incurajeze sa postezi si altceva inafara de ineptii ca topicul asta si postul de aici: https://rstforums.com/forum/99912-filelist-cazut-de-2-zile-post623633.rst#post623633 .

Take care.

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Probabil nu se intampla nimic cu userul acela, problema e la tine. Prea multe feedback-uri negative de la useri. Ia masuri!

Esti prost sau te faci :| ?! Eu feedback-uri negative nu aveam decat 4 si 21 pozitive pana s-a trezit prostu' ala sa imi dea o tona negative aiurea, sunt date unul dupa altul. Oricum e o prostie de forum si nu ma afecteaza cu absolut nimic asa ceva, dar daca tot faci ceva e bine sa justifici.

Vreau sa primesc odata un ban din ala pe ip direct, nu la user, ca sa nu mai am acces sa imi fac cont niciodata, in caz ca sunt tentat vreodata, sa imi reamintesc ca nu merita, si sa plec.

Edited by AndreiMihai
Link to comment
Share on other sites

Esti prost sau te faci :| ?! Eu feedback-uri negative nu aveam decat 4 si 21 pozitive pana s-a trezit prostu' ala sa imi dea o tona negative aiurea, sunt date unul dupa altul. Oricum e o prostie de forum si nu ma afecteaza cu absolut nimic asa ceva, dar daca tot faci ceva e bine sa justifici.

Vreau sa primesc odata un ban din ala pe ip direct, nu la user, ca sa nu mai am acces sa imi fac cont niciodata, in caz ca sunt tentat vreodata, sa imi reamintesc ca nu merita, si sa plec.

Doar ma fac.

Daca nu te afecteaza cu nimic, de ce ai mai facut thread-ul asta care oricum nu duce nicaieri? Si daca tot e o prostie de forum, la ce mai stai? Drum bun si cale batuta! Nu te tine nimeni cu forta, mai ales daca nu iti face placere sa stai pe la noi.

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Nici macar nu te-ai chinuit sa scrii o propozitie si ai pus o amarata de poza si mention la 2 moderatori, mai si jignesti.

Plangi ca o pizda pentru cateva dislikeuri

Prin vocabularul tau dovedesti ca esti un orfan cocalar.

//+ ca esti asa prost in cat nu stii sa iti dai seama ca nu are rost sa mai scriu nici o propozitie pentru ca e deja in titlu.//

Edited by AndreiMihai
Link to comment
Share on other sites

Voi, administratorii, mereu reusiti sa faceti ceva, din care sa se certe userii, spre exemplu, pana nu de mult, problema era chatul, s-a scos chatul, acum problema e la dislike-uri, se poate vreodata sa nu se certe chizdele astea penale din motive banale ? Si sa nu se mai abuzeze de ceva, la care orice utilizator are access? Sincer, asta cu dislike-ul mi se pare o prostie, de ce? Fiindca exista butonul de -rep, care functioneaza daca utilizatorul avea rep inainte, si pe langa asta, aduce topicuri penale.

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

Eu gata nu mai intru pe forum, da-l incolo ca si asa e un gunoi, intram doar de plictiseala...inainte se postau chestii smechere, dar acuma numai gunoaie. Nu va mai obositi sa imi scrieti chestii ca nu o sa mai intru deloc. Si pentru toti cei care ati dat dislike, si veti da in continuare, cititi semnatura mea. Poate o sa va vina mintea la cap candva si o sa postati chestii smechere si folositoare ca inainte.

Link to comment
Share on other sites

Dar oare v-ati gandit ca de fapt probema nu e chatul/dislike-uri/rep power ci faptul ca va plangeti sau abuzati de ele ca niste copii de 10 ani?

@AndreiMihai din toate dislike-urile alea doar 3-4 sunt luate pe nedrept, restul sunt luate numai la posturi complet inutile.

Restul userilor, invatati sa:

-Primiti feedback negativ

-Nu mai abuzati de astfel de metode de feedback negativ

-Sa nu va mai comportati ca niste copiii rasfatati carora li se ia jucaria(cand luati ban)

-Sa nu mai considerati ca sunteti niste vedete(prin prisma activitatii pe care o aveti pe forum, buna sau rea, prin ceea ce postati, sau prin trecutul lor). Nu conteaza ce ai facut, te supui acelorasi reguli ca toata lumea. Prea multe exceptii de la regula fac regulile inutile si creaza haos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...