Jump to content
albertynos

Castiga 1$ instant pe un share de facebook !!!

Recommended Posts

Salut,

Stiu ca titlul suna prea "sugabil" insa stapaniti-va. E pe bune, am facut deja banii o sa postez din paypalul meu.

Vorbim de o metoda de a face 1$ in 5 minute doar dand share la un link pe facebook, plata se face instant. Poti face mai multi daca ai mai multe conturi de facebook.

Vorbim aici de site-ul : The ShoeMoney Network My Passion Project I Have Been Working On - ShoeMoney

scrieti-va datele reale, macar paypalul unde va plateste, apoi va intra un video, e misto de urmarit, are cam 5-6 minute....insa trebuie sa-l vezi pe tot ca sa poti trece la urmatorul pas, daca voi gasiti o metoda sa il dati la final, bravo voua eu nu mi-am batut capul, si asa nu fac nimic.

La finalul videoului va pune sa da-ti share la un link de facebook.

ATENTIE !!!

Dati share, sa-l faceti public... apoi va deconectati de pe contul acela de facebook si intrati cu altul sa da-ti click pe acel link de pe facebook care l-ati shareuit.

Dupa ce a-ti dat click, intorcetiva pe acea pagina si da-ti click pe verify now....sau ceva de genul...daca totul e in regula, verificati-va balanta de paypal, daca nu, stergeti cokieuri , reintrati..folositi alt cont, sau simplu rugati pe cineva sa de'a click pe amaratul ala de link shareuit.

Proof :

bq1K7ZG.jpg

Povestea nu se opreste aici, poti merge mai departe dar cateodata te pune sa cumperi niste cacaturi...deci pierzi cumva acel dolar castigat...

Acum faceti ce vreti...puteti face acest lucru de cate ori vreti..depinde cate conturi de facebook aveti.

Sper sa va ajute, stiu ca nu e mult, dar e totusi 1$ pe un share de facebook.

Spor.

PS: Rog cine mai primeste banii, puneti un print sau confirmati cumva.

Edited by albertynos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pe unii e mai bine sa-i lasi in lumea lor.

Nu e vorba de 1$ castigat, e vorba despre a merge la pasul urmator unde obtii si domeniu cu ce extensie vrei tu, apoi vouchere pentru google adwords.

Dar da, principalul motiv pentru care am pus aici este pentru dolarul ala care il castigi, nu cred ca strica nimanui, plus ca sunt atatia care vin si cer 1,2,3 dolari imprumut pe forum, ei bine le poti da o metoda deasta sa o foloseasca.

Cat despre gramatica mea...bucurate ca tu poti respecta reguli gramaticale

Edited by albertynos
Link to comment
Share on other sites

Pe unii e mai bine sa-i lasi in lumea lor.

Nu e vorba de 1$ castigat, e vorba despre a merge la pasul urmator unde obtii si domeniu cu ce extensie vrei tu, apoi vouchere pentru google adwords.

Dar da, principalul motiv pentru care am pus aici este pentru dolarul ala care il castigi, nu cred ca strica nimanui, plus ca sunt atatia care vin si cer 1,2,3 dolari imprumut pe forum, ei bine le poti da o metoda deasta sa o foloseasca.

Cat despre gramatica mea...bucurate ca tu esti poti respecta reguli gramaticale nu te umfla in pene ca nu ti-a cerut nimeni parerea.

O fi fost tipul offtopic atragandu-ti atentia ,dar mai esti si obraznic, in loc sa taci macar. E rusinos sa nu stii nici limba materna. Poate tiganii sau altii care scriu ceva din an in paste pot sa spuna ca nu au nevoie,dar tu scrii mai mereu pe aici. fusername -1 , tu - 0 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...