Jump to content
SKYNET32

Vand GSA Search Engine Ranker

Recommended Posts

Nu oblig pe nimeni sa cumpere, desi cum ziceam nu au cum sa isi dea seama ca nu sunt de fapt tot eu doar ca mi-am schimbat ip-ul, cine doreste PM.

//edit tranzactia o facem printr-un moderator care e dispus sa ne ajute, sper ca ai incredere in el.

Edited by SKYNET32
Link to comment
Share on other sites

FAQs for GSA Search Engine Ranker

Can I run my full version on more than one PC?

It's allowed as long as you don't use the product at the same time on different PCs. If you do it will result in problems with the license checking algorithm and may result in random crashes. So if you plan to use a product at the same time on different PCs please buy more than one license.

Asta in legatura cu MAC address.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa iti stric vanzarile dar uite iti dau un exemplu ce se poate intampla, sa zicem ca eu cumpar licenta:

O folosesc 1-2 ani... si este suspendata pt nu stiu ce motiv, eu din moment ce am cumparat-o de la tine, este pe numele tau si trebuie ca tu sa raspunzi celor de la GSA in legatura cu suspendare, ce se intampla daca tu dupa ce mi-ai vandut licenta pleci in Alaska si nu mai dau de tine? Raman cu licenta suspendata si cu buza umflata.

Ps. O licenta GSA SER este 99$ cu eventual un cupon de -10% vine 80$ tu vinzi licenta ta cu 69$.

As prefera sa dau cu 11$ mai mult si sa stiu ca nu o sa am probleme in viitor si nu o sa depind de nimeni pt licenta.

Spor la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Deja incepeti sa exagerati si o dam in offtopic, daca nu veniti cu oferte sau nu aveti de gand sa cumparati va rog sa va abtineti de la comentarii.

Mai esti si obraznic.Pai sper ca iti cere cumparatorul si video cu buletinul si cardul, acoperind tu primele 12 cifre.Astea fiind spuse,o licenta de aia o cumperi de la "baietii rai" la nici 10$ ca nu cred ca o sa iti ceara bani pentru 90$ cat face aia.

Link to comment
Share on other sites

Mai esti si obraznic.Pai sper ca iti cere cumparatorul si video cu buletinul si cardul, acoperind tu primele 12 cifre.Astea fiind spuse,o licenta de aia o cumperi de la "baietii rai" la nici 10$ ca nu cred ca o sa iti ceara bani pentru 90$ cat face aia.

Si poti sa imi zici pe privat cum dau de ei

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...