Jump to content
tested

Castiga 10$ instant la inregistrare

Recommended Posts

Site-ul se numeste

http://www.ermail.es/

si ofera 10$ la inregistrare + inca 1$ daca descarci aplicatia lor la tine pe calculator !

Am dat azi de site si am zis sa il postez poate vrea careva sa il incerce , eu unu am luat doar cei 11 $ + 0.50 $ primiti ca am citit un email trimit de ei , urmand sa primesc emailuri pe care trebuiesc citite si validate ..o sa revin cu mai multe detalii maine ca acum nu am timp :) sa citesc .Site-ul este in spaniola dar puteti sa il treceti in engleza sau alta limba .

Link to comment
Share on other sites

daca da-i un refresh la pagina ai sa vezi ca ai 10 $ , si daca iti e greu sa dai sa descarci si aplicatia o sa primesti inca 1 $ , si te loghezi pe aplicatie si o sa vezi ca ai 11 $ . cel putin la mine asa sa intamplat . lasa-mi pm

edit ! e ok atunci !

Edited by tested
Link to comment
Share on other sites

daca da-i un refresh la pagina ai sa vezi ca ai 10 $ , si daca iti e greu sa dai sa descarci si aplicatia o sa primesti inca 1 $ , si te loghezi pe aplicatie si o sa vezi ca ai 11 $ . cel putin la mine asa sa intamplat . lasa-mi pm

edit ! e ok atunci !

e totusi o problema suma de extragere este 100euro,cum ar trebuii sa.i strangem?

Link to comment
Share on other sites

Knight faci offtopic , daca esti pe langa subiect dute in plm si scrie pe google , iar daca ai pula asa mare baga-tio in cur ,

daca erai destept citeai si vedeai ca nu iti da nimeni moca , trebuie sa faci anumite lucruri , iar uni poate chear vor sa faca si ei bani , nu toti stiu sa faca bani din nu stiu ce metode , eu am aratat o metoda cine vrea face cine nu tot asa , dar esti prost crescut si ai si bube in cap !

Link to comment
Share on other sites

Suntem pe un forum de IT, invata IT si vei castiga bani mai repede decat cu prostiile astea. Si eu cand eram mai mic am incercat cu un site de acest tip iar atunci cand sa scot banii nu mau lasat.

Hai sa comparam:

1.Pierde saptamanii pentru 100$ - Eu nu am luat nimic finca nu mau platit

2.Fa un site in 30 de minute si castiga 200€ - Eu atata am scos

3.Fa un server CCCam in mai putin de o ora si castiga 1000€ - Si asa am scos

In optiunea 2 si 3, partea care este mai grea este sa gasesti clienti.

In concluzie, lasativa de dastea ca nu sunt bune de nimic.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

BaiatFinutz eu nu am zis ca eu castig bani cu site`uri gen click , sau eu stiu ce , eu am postat un site care plateste 10$ la inscriere , daca nu stiti sa cititi postul nu mai comentati doar de dragul de a face scor , ca postati inutil chear nu intelegeti asta , eu ca si alti am postat o metoda de a face bani , care mie mi sa parut mai atragatoare fata de altele gen click care iti da 0,01$ si nu scoti bani nici sa iti cumperi alt mouse , iar asta cu site-ul de faci 200$ pe luna .. esti jalnic crede-ma , in locul tau cu 5 posturi ma abtineam sa comentez despre IT Ca sigur esti praf , lasa pe alti sa scrie si sa se laude , fiecare face cati bani vrea si prin nu stiu ce metode . Esti curios sa vezi cati bani fac eu ? iti dau un Pont ? 04.12.2013 D.I.I.C.O.T Comunicat de Presa .

Deci nu are rost sa discutam despre IT , Click`uri Si Alte site-uri , atata timp cat eu am postat un site, unde alti se pot lasa de click si pot trece la altceva . Rog un admin sa dea CLOSED la acest Thread !! Knight _!_

Edit BaiatFinutz daca stiai IT lucrai la o companie si castigai 2000E pe luna !

Link to comment
Share on other sites

BaiatFinutz eu nu am zis ca eu castig bani cu site`uri gen click , sau eu stiu ce , eu am postat un site care plateste 10$ la inscriere , daca nu stiti sa cititi postul nu mai comentati doar de dragul de a face scor , ca postati inutil chear nu intelegeti asta , eu ca si alti am postat o metoda de a face bani , care mie mi sa parut mai atragatoare fata de altele gen click care iti da 0,01$ si nu scoti bani nici sa iti cumperi alt mouse , iar asta cu site-ul de faci 200$ pe luna .. esti jalnic crede-ma , in locul tau cu 5 posturi ma abtineam sa comentez despre IT Ca sigur esti praf , lasa pe alti sa scrie si sa se laude , fiecare face cati bani vrea si prin nu stiu ce metode . Esti curios sa vezi cati bani fac eu ? iti dau un Pont ? 04.12.2013 D.I.I.C.O.T Comunicat de Presa .

Deci nu are rost sa discutam despre IT , Click`uri Si Alte site-uri , atata timp cat eu am postat un site, unde alti se pot lasa de click si pot trece la altceva . Rog un admin sa dea CLOSED la acest Thread !! Knight _!_

Edit BaiatFinutz daca stiai IT lucrai la o companie si castigai 2000E pe luna !

pai si ai net la puscarie?

Link to comment
Share on other sites

@tested

Am doar 17 anii, inca invat...lasa ca o sa muncesc eu, deocamdata ma distrez cu buget de la parinti ;)

Am putine posturi finca ma lasasem de program si prostii si ma apucasem de un joc.

Daca ai impresia ca nu stiu de IT, bravo tie. Sincer nu am nevoia sa iti dovedesc nimic, bafta cu siteuri deasta =))

In plus, dupa postul acesta nu ai avea dreptul sa pui in indoiala cunostintele mele despre IT...

Edited by BaiatFinutz
Link to comment
Share on other sites

BaiatFinutz ma faci sa rad doar cand aud ca ai 17 ani , se pare ca rst accepta minori pe site . iar despre cunostintele tale de IT , neinteresant , vrei sa faci o facultate , tot neinteresant va fii pentru mine , sa iti dau un sfat ? nu pot nu ai 18 ani si se pare ca nici sa citesti nu stii , in thread-ul acesta scrie clar ! Castiga 10$ instant la inregistrare , eu nu vad unde scrie ca eu folosesc asa ceva , BAI VOI SUNTETI CHIORII ?? Eu am prezentat un site care ofera ce kakat ofera , cine vrea il foloseste cine nu tot la fel ! nu mai comentati aiurea doar de dragul de a face cate un post ca nu suntem pe FACEBOOK . Iar ala cu IT`ul locul tau e in lanul de porumbi nu aici , crezi ca daca stii 5 comenzi in linux esti IT-st ? ha , hai fugi la Counter sa te lauzi ca ii omori pe aia fara sa ii vezi !!

Admin inchide topicul acesta ca deja ma streseaza ca lumea e chioara si nu citeste ce naiba se posteaza si comenteaza aiurea doar de dragul de a se lauda ca stie ce stie si face ce face si asa mai departe , ca ati strans pe RST numai MINORII !

Link to comment
Share on other sites

Sunt pe forum minori cu mai multe carti citite decat suma anilor tai si a parintilor tai, nu anii definesc inteligenta...vi aici cu treburi deastea de indieni si vrei sa fi apreciat in pula mea de pizda agramata ce esti, cand se ia lumea de tine "admin inchide topicul" - muie.

Link to comment
Share on other sites

tested, dupa felul in care tastezi imi dau seama ca nu ai mai mult de 17 ani, si mai comentai mai sus de baiatfinut, pai coaie, daca erai asa destept cum te dai aici nu ii mai ofereai atentie, cel destept cedeaza primul. Si in legatura cu tastatul corect, as spune sa arunci o privire la posturile tale si sa le citeste inca odata, si daca tot folosesti virgula aia puneo unde ii este locul nu ' , ' / '' (nu ca as fi eu mai destept, dar prea multe 'fite' de copil retard ai pe capul tau)

A da, si renunta la gandul acela ca vei gasiga bani din site-uri aparute peste noapte.

Link to comment
Share on other sites

bai si tu esti retardat mintal ca si ceilalti de mai sus , pai in loc sa postezi si tu mai bine citeai subiectul inca o data si ramaneai filozof , Esti chear cretin , si daca vrei sa vezi ce varsta am iti trimit o poza , ca dupa nick`name tu ai mai mult cu 5 decat papagalul ala . Voi sigur sunteti din lanul de porumbi adusi cu camionul in oras ... ca nu stiti sa cititi , pai cum plm sa dea Romania inainte cand ies de pe bancile scolii numai REDUSI MINTALI care sufera de SINDROMUL PROSTIE ! care mai de care mai destept decat celalalt , trebuie sa mai posteze inca 10 persoane sa va dati seama despre ce scrie in postul asta ! hai ca va desenez ca poate asa va dati seama si voi .. _!_ = $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...