Jump to content

Recommended Posts

Ati inebunit toti, frate...munca nu va mai place? La pariuri faci bani, dar totul trebui gandit...nervi tari, multa munca, stres. Eu am gasit o portita prin care fac bani din pariuri, un 20-30 % profit lunar din suma rulata

Si marmota cum invelea ciocolata ?

Link to comment
Share on other sites

Stie cineva oameni din RO sau afara care au ponturi din fotbal ,informatii?

Platesc,platesc,platesc.

PM

Du-te in Albania, liga 2-3. Da 4-5k de dolari la fiecare jucator, vreo 20k la antrenor, cam tot atat la manager/patron, cazeaza arbitrii la un hotel de 5 stele, da-le salariul pe un an si le spui ce scor sa iti faca.

https://www.facebook.com/video.php?v=802123273189950

Link to comment
Share on other sites

Stie cineva oameni din RO sau afara care au ponturi din fotbal ,informatii?

Platesc,platesc,platesc.

PM

Cauti degeaba.Cine are ponturi din intern pariaza personal.

Nu este nici o logica sa vinzi pont/metoda cand tu personal poti face bani din asta pana se ""uzeaza"".

Edited by dany_love
Link to comment
Share on other sites

Il stiu si eu pe asta. Nu prea le nimereste. A nimerit o singura data un bilet de 20 de meciuri dar de atunci ioc. De fiecare data are cate 7-8 meciuri ratate si pune cate 2-3 bilete pe zi. Spargi banii mergand pe mana lui la greu. Si am dubii si asupra acelui bilet cu 20 de meciuri. Tind sa cred ca e platit sa faca reclama la publicbet si nimic mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Cand o sa plecam spre alte galaxii, ca-n Interstellar, ar trebui sa lasam pe cativa aici si sa facem o selectie pe un criteriu legat de topicul asta, gen: Ti se pare sau nu credibil ca un strain pe care nu l-ai vazut in viata ta si nici n-o sa-l vezi vreodata (decât probabil pe ProTV în timpul ?tirilor de la ora 5 dând spargere la non-stop-ul din col? pentru o sticl? de Cola ?i un pachet de semin?e armat cu un Kalashnikov de juc?rie.. d-?la cu laser.. ?i o ?oset? g?urit? în c?lcâi tras? pe muf?) ti-ar da tie ponturi de castig garantat la un meci de fotbal cand ar putea sa-si imbogateasca familia, prietenii si in primul rand pe el, daca e tipul de om zgarcit, cu informatia aia foarte valoroasa pe care cica ti-o vinde tie pe un pret de nimic? Daca nici asta nu bate la ochi, trage o geana pe cifre. De ce sa-ti vanda tie un pont pe o pagina dubioasa de facebook cu 2 lei si 50 de bani cand el are profit garantat folosindu-si singur pontul? WHAT?!?!?!?!?!?!

Sau poate are omul interdic?ie de genul pedofililor pe lâng? ?colile primare ?i nu se poate apropia la 200 de metri de nicio cas? de pariuri din România? S?-?i pun? el un bilet? Pe mul?i bani. C? doar e sigur. Ponturi SIGURE.

M-a? mira s? nu creeze b?ie?ii ?ia de la casele de pariuri ei îns??i pagini d-astea pentru a spori prostia oamenilor care investesc în pariuri sportive, c? doar la român nu e nevoie s?-i iei banii din buzunar cu mâna, ?i-i d? el, ?i-?i ?i pup? inelu'.

Edited by censored
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...