Jump to content
activated

Gluma de 1 Aprilie am ras de m-am cct pe mine ::))

Recommended Posts

Daca o iei in gluma, ai tu o problema.Vezi postul lui Nytro unde "schimba" 127.0.0.1 la toti , ca asa e el baiat bun , si nu dau eu exemplu altul unde Usr6 de exemplu spune toate nickname-urile de pe care te-ai conectat cu un anume ip.

Si dobitocul ala de Valium a fost arestat in dimineata de dupa ce "Nemessis a facut publice" datele lui.

Link to comment
Share on other sites

Daca o iei in gluma, ai tu o problema.Vezi postul lui Nytro unde "schimba" 127.0.0.1 la toti , ca asa e el baiat bun , si nu dau eu exemplu altul unde Usr6 de exemplu spune toate nickname-urile de pe care te-ai conectat cu un anume ip.

Si dobitocul ala de Valium a fost arestat in dimineata de dupa ce "Nemessis a facut publice" datele lui.

nu inteleg ce zici unde sa vad E GLUMA DE 1 APRILIE SAU NU?

Link to comment
Share on other sites

0. Daca acest forum nu apartine politiei romane si nu sunt gabori sub acoperire acest topic nu v-a fi mutat la cosul de gunoi cum procedeaza securitatea militiei.

1.daca postez un program sau o vulnerabilitate noua pe acest forum este direct trimisa spre politie, sri sau mai intai ei asteapta sa fie utilizata intr-o fapta, banui dupa ce scriu cei din inainte ca despre asta este vorba. fara suparare dar stie cineva alt forum ca pe asta nu am ce invata de la politie, sau de la sclavi sub acoperire, doar pot invata sa dau si eu la randul meu pe altii ...sa le f.ut viata si familiile, respect pentru cei curatri care mai tin in picioare ideea si numele a ceea ce a fost odata.

2. de ce membrii rstforums.com raporteaza la vbulletin pe alti care incearca sa isi deschida un alt forum pe domeniul asta, raporteaza si la hosting si la hosting si la providerul de DNS, iar daca vada ca nu merge baga ddos denial pana in 2-3 zile?Este si vina lor ca nu investesc bani in licente si hosting-uri performante dar asa a fost si rst la inceput si nu era sustinut de politie pe atunci si concurenta nu facea acte de genul...

3. pax nu a vrut sa se mai intoarca de ce, RipKid ...etc?

4. ce sa invat de aici sunt o gasca de troli toti ::))))) sa adun stiri de pe net si exploit-uri si sa le dau copy paste aici? daca asta vrea garda sa o fut

5. Forumul merge in deriva m-am uitat pe statistici, nu mai exista comunitate doar cretinitate + monitorizare politie si pentru asta doresc ca user-ul meu sa fie banat la cerere, o sa ma gasiti cu siguranta pe alte forumuri de profil din alte tari cu acleasi user ::))))

6. am sa mai revin ca si guest dupa mult timp dar nu o sa mai ma inregistrez niciodata pe acest forum deoarece este ca si vandut politiei presupun din ce zic alti membri si fosti membri, daca pax revine ma intorc si eu

7. pentru sugacii cu cateva posturi care fac off-topic si scuipa seminte pe acest forum sunteti inganfati, prosti, etnobotanisti, nestersi la cur cand erati mici si mamele voastre sunt imense, si nu uita sunteti leprele gaborilor ::)))) multa muie prosperitate la inmormantari si viata scurta muistilor.

8. IMI PARE RAU CA NU A FOST DAT UN MOTIV DE CATRE ADMINISTRATIA FORUMULUI PENTRU CARE MEMBRII COMUNITATII DE HACKERI SA SE SIMTA BINE PE ACEST FORUM, PANA ATUNCI DOAR HACERI MY FRIENDS :) KISSU & dont't forget ban this account

Link to comment
Share on other sites

NU MAI STA AICI CA VINE GARDA SI TE LEAGA !!!!!

ce credeai ca stai intr-o biserica aici toti sunt "colaboratori" hai pe link-ul de mai jos acolo suntem toti mai vechi:


==vx5dft4565fgdgdgcbcb -- ACB

HINT : marca preferata de tigari a fondatorului rst :)

Edited by invicted
Link to comment
Share on other sites

NU MAI STA AICI CA VINE GARDA SI TE LEAGA !!!!!

ce credeai ca stai intr-o biserica aici toti sunt "colaboratori" hai pe link-ul de mai jos acolo suntem toti mai vechi:


==vx5dft4565fgdgdgcbcb -- ACB

HINT : marca preferata de tigari a fondatorului rst :)

nu ma leaga nimeni dar daca mai continui aici probabil ca da chiar daca dau copy paste le dau un motiv intelegi... administratorii trebuiau sa fie sinceri cand au realizat facatura asta de replica pe baza rstcenter

Link to comment
Share on other sites

:)))) bai frate hai sa fim seriosi, informtia nu este si nu va fi nici o data pedepsita, felul cum o folosesti este sanctionat. Eu unu nu am gasit vreodata un forum de genu pe care sa nu fie gabori sau persoane care se ocupa cu infractionalitatea cibernetica. Asta e meseria lor ptr asta sunt platiti. acum cine se stie cu musca pe caciula... poate sta pe forum da fara sa faca ceva ilegal. Pana la urma cine te pune sa vb cu un necunoscut treburi ilegale? Dar faptul ca postezi o vulnerabilitate pe site sau un script nu e ilegal, ceea ce inveti aici chiar daca tine de pentest si poate fi folosit in alte scopuri poate fi folosit si in scopuri legale.
Link to comment
Share on other sites

@activated

1. majoritatea ce sunt aici dinainte de "incident" stiu despre acel "site" ce l-ai prezentat tu ca glumita.

2. paxnwo sta pe forum doar ca nu mai posteaza. ( asta e altceva ) si crede-ma ca nu are legatura cu RipKid.

dupa cum a spus si el acum ceva timp a inteles "lectia" primita de la neme si ii respecta decizia. ( chiar daca neme acum ceva timp a spus ca el este de acord ca paxn sa ia unban)

Nu mai panica useri ca vai ca politie ca nu stiu ce.

Si daca ar fi politie ce ma? atata timp cat tu ca user esti curat nu au treaba cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...