Jump to content

Recommended Posts

MOUSE-ul meu are mai mult IQ ca tine :)))))

@wirtz

Ai pierdut batalia asta innainte sa o incepi.... NATIONALISTULE

Da mai LEGIONARULE. si pula mea are IQ mai mare decat ma-ta + floarea din care te-ai nascut.....:))) Stai acolo frumos, vezi clipuri la caternica cu Hitler si da o laba pe Horia Sima...:))

Te crezi VIP si vba omului de mai sus, smardoi. Vai de ma-ta care te tine in brate. Ai platit in viata ta o factura pana la 32 ani? Proabil tu nu ai dreptul sa faci contract din cauza idioteniei si frustrarii.

Eu adresez o intrebare si te bagi ca musca in cacat... faci pe desteptu cu unul care a facut si puscarie si actiuni si mai multe. Tu ce ai facut? Ai supt la tzatza si atat. Mars... lasa-o jos ca macane...

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
bro, @SynTAX, "Proasta aia care mi-a incheiat contractul" NU are interes sa-ti zica si nici nu e treaba ei sa iti zica nimic... tu trebuie sa citesti "fine print-ul", ea isi face datoria si incheie cat mai multe contracte..

Total de acord tocmai d-aia am zis ca singura calea ramasa este instanta. Si tu stii la fel de bine ca mine ca daca eu sustin faptul ca nu mi s-a zis inainte si mai gasesc inca 100 de oameni care sustin acelasi lucru, mi se va da crezare.

PS: Poate am uitat sa specific dar am intrebat fix cu aceste cuvinte "ce costuri in plus aveti pentru acest serviciu". Mi s-a raspuns sec, 0.

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate @SynTAX eu nu l-am jignit bro, uita-te mai sus sa vezi :)

Te dai nationalist dar o dai in imperialisme? In limba engleza? Shame! :)))

Asa e.. ai dreptate.. nici eu nu stiu dc te-ai bagat ca musca in cacat. Esti doar o laba pe care toti o remarca din c hilotii ma-tii. Te-ai bagat sa ataci, sa provoci aici. Mars la VIP in gatu celor ce ti-au dat. I-am zis si lu tex si o sa o lamuresc cine esti tu mai devreme sau mai tarziu. Caz ca esti de-al nostru te-ai ars ca n-ai pic de respect. Invata sa iei apararea la romanii tai, nu la scursurile ce dau teapa cetatenilor cu venuturi normale. Deaia am juns datori la stat si la banci.. ca luam teapa...

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

@wirtz, eu zic ca ai probleme mari..... unde am zis eu ca-s nationalist?

Din punctul meu de vedere tara asta si toti oamenii din ea poate sa arda sa se duca dracu. Am zis ca imi provoaca greata nationalismul.. toti va dati nationalisti.

Eu personal nu suport nimic, ma pot considera ANARHIST nu NATIONALIST. Urasc toti si toate.

Si parerea mea generala, daca conteaza este ca esti PROST crescut, slab educat, cu probleme psihice grave, un social neadaptat, un teribilist, un cersetor de atentie.

Esti singur la parinti si cred ca abuzat in copilarie... dar e doar o parere, pot sa ma insel.

Edited by mov_0ah_01
Link to comment
Share on other sites

@wirtz, eu zic ca ai probleme mari..... unde am zis eu ca-s nationalist?

Din punctul meu de vedere tara asta si toti oamenii din ea poate sa arda sa se duca dracu. Am zis ca imi provoaca greata nationalismul.. toti va dati nationalisti.

Eu personal nu suport nimic, ma pot considera ANARHIST nu NATIONALIST. Urasc toti si toate.

Eu am incercat sa te contactez in privat sa nu degenereze discutia. Ai refuzat. Nu te mai considera Anarhist. Citeste MK-ul si vezi acolo ca tot de jidani a fost inventat ca si comunismul. /offtopic. Totusi detii o poza cu Hitler acolo... sper ca nu e la misto ca nu luai VIP dca nu te stia TEX.

Link to comment
Share on other sites

@wirtz, cu 500 de euro pe luna nu esti in stare sa platesti 12 milioane? Mai vinzi si pagina de facebook cu 2500 euro, ce dreq? Te umilesti pe tine insuti pentru 12 milioane :))?

Nu ma umilesc pt nenorociti. Asta e treaba. Tu ca user demn de poza de avatar trebuia sa stii cate ceva despre chestiile jidovite...

Spune si mie, sincer acum, cum vezi camataria? Cum vezi bancile ? Is asa bune pt tine ca om? Sau pt altii? Firmele astea? Eu zic da, ok, dai astea la o cioara care baga u ntelefon pe abonament la ``misto`` ... si il fura cu alte cuvinte, dar eu am luat modemu cu bani. Nu am mai platit, nu am mai profitat de net. Ok, am interebat doar, nu merita sa ataci aiurea sa ma faci in fel si chip prin aluzii.

Link to comment
Share on other sites

Ce legatura are poza mea cu Hitler, ca tot faci referire la asta, nu inteleg....ce tot scrii de Hitler, ce vrei sa spui?

Imi place mustacioara lui, atata tot... de aia mi-am pus poza cu Hitler, omu a omorat milioane de oameni, chiar trebuie sa faci referire la el ca la un model in viata?

Tex nu ma stie...NU suntem prieteni, suntem dujmani.....

Pot sa jur ca TEX nu mi-a dat nimic si ma simt chiar ca un prost ca faci referire la cineva care nu ar da una de un leu pe genul tau de oameni. Vorbesti de TEX ca de Dumnezeu....tre` sa ne ascundem si de el acum? Sau?

Cat despre incercat sa ma contactezi pe privat, uite ce mi-ai spus PE PRIVAT:

-----------------------

"Eu zic sa-ti retragi mesajele alea pt ca-s multi tigani pe forum si le oferi satisfactie. citeste mai bine ce am scris. EU AM PALTIT TOT la inceput. SI NU AM DAT TEAPA. nici nu aveam cum pt ca odata ce nu mai plateam nu mai imi furnizau servicii.

Te rog sa nu ma insulti. Detii un avatar totusi si eu sunt pro H."

---------------------

Ba da-ma dracu, oare chiar asa jos mi-au cazut Epoletii sa fac ce-mi spui tu? Ca-mi "zici tu"? Si repet, poti fi PRO H, PRO-TV, sau PRO ACASA tv, nu-mi pasa. Pentru mine esti doar un "neadaptat social"

Edited by mov_0ah_01
Link to comment
Share on other sites

Ce legatura are poza mea cu Hitler, ca tot faci referire la asta, nu inteleg....ce tot scrii de Hitler, ce vrei sa spui?

Imi place mustacioara lui, atata tot... de aia mi-am pus poza cu Hitler, omu a omorat milioane de oameni, chiar trebuie sa faci referire la el ca la un model in viata?

Tex nu ma stie...NU suntem prieteni, suntem dujmani.....

Esti beat sau e profil la gluma :))) 828 . si eu am boala rau pe poza ta de avatar... stii.. :)))

Link to comment
Share on other sites

Nu ma umilesc pt nenorociti. Asta e treaba. Tu ca user demn de poza de avatar trebuia sa stii cate ceva despre chestiile jidovite...

Spune si mie, sincer acum, cum vezi camataria? Cum vezi bancile ? Is asa bune pt tine ca om? Sau pt altii? Firmele astea? Eu zic da, ok, dai astea la o cioara care baga u ntelefon pe abonament la ``misto`` ... si il fura cu alte cuvinte, dar eu am luat modemu cu bani. Nu am mai platit, nu am mai profitat de net. Ok, am interebat doar, nu merita sa ataci aiurea sa ma faci in fel si chip prin aluzii.

Pai ba, ai semnat, platesti atat timp pana inchei un contract pe cale amiabila. Astea sunt legile, daca n-ar fi ar crea un dezechilibru si iar nu ar fi bine. Cum vad camataria? N-am nicio idee, n-am avut tangenta si banca nu mi-a luat mai mult de cat un amarat de comision, poate d-aia nu inteleg de ce lumea e asa revoltata pe banci. Daca sunt bune? Normal ma, ce vrei sa astept postasul cand primesc bani de la cineva? Si cate si mai cate ... Eu zic ca ai doar avantaje, singurul dezavantaj e cat te bagi bou si iesi vaca sau cum plm era proverbu ...

Link to comment
Share on other sites

Ma, nu stiu ce sa zic... si eu am boala pe poza ta de la avatar dar nu ma vezi pe mine plangandu-ma....ca o catea in calduri...

Camarade, eu tin sa-ti reamintesc ca nu ma plang. Eu zic aici de o mentalitate jegoasa. Dc sa pui unui om normal asa ceva? Trebuia sa fiu anutnat de vodafone mereu prin facturi nu sa vina dupa ani de la astia.

Eu pur si simplu intreb. Nu urlu. Dar camataria asta nu este normala... si asta o simti si tu cat timp ai incercat macar sa uploadezi o poza si ai si vip. ``moca`` nu il luai. scuze pt injuraturi, o zic primul, dar mai rau ma seaca unul ca tien decat o cioara sau un roman tiganizat. Poate si eu pe tine pt ca aveai astepari si invers.

//edit: asteptari* scuze, probleme cu tastatura prin hub usb.

daca intreb ceva sa aflu pareri sau cazuri .... nu inseamna ca-s nemernic. eu am platit pana si la fisc toate amenzile ... sa nu imi suspende conturile. sper totusi sa ajunga banii astia din amenzi colectate la cei ce au nevoie.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Nu am asteptari de la tine "brada", stai linistit :) stiu ca nu poti mai mult....

Exista psihologi la care te poti plange, unii te si ajuta. (am auzit)...

Noi aici am incercat doar sa iti raspundem la ce ai intrebat.

Camataria asta este normal atata timp cat ai semnat pentru ea......e ca si cum ti-ai semnat pactul cu diavolul si nu ai citit ultimul paragraf cu sufletul ;).

Si da, sunt roman tiganizat, o cioara, am tenul maroniu asa (culoarea cacatului) si mamaia mea e tigan...

Iti accept scuzele...stai linistit, te-am scuzat imediat ce am vazut ce fel de om esti.

Cat despre VIP vorbesti asa de mult de el, te incalzeste cu ceva, ASPIRI la asa ceva? E o functie importanta pentru tine?

In loc sa aspiri la un JOB mai bun, la o educatie eventual, aspiri la VIP pe rst...bravo ma.

EDIT

Eu zic asa:

Scoti semnatura cu tiganii si nationalistii, cel putin pana mergi si adopti o educatie sau pana cresti.

Cand realizezi ca atunci cand porti o conversatie contradictorie si discutia nu ajunge unde vrei tu nu este bine sa recurgi la PIETRE si injuraturi atunci inseamna ca te-ai maturizat, ca ai invatat ceva si iti poti trece in revista castigarea unor batalii verbale.

Studiaza bine aceasta LIMBA pe care o numesti LIMBA NATIONALA pentru ca faci unele greseli foarte aiurea.

Studiaza bine istoria acestei tari. (lasa dracu istoria Germaniei ca nu-ti da Merkel de mancare)

Studiaza LEGEA acestei tari (legea aia nationala).

Dar in timp ce faci asta nu uita ca esti totusi pe un forum de Hacking :)))))))

Edited by mov_0ah_01
Link to comment
Share on other sites

Nu am asteptari de la tine "brada", stai linistit :) stiu ca nu poti mai mult....

Exista psihologi la care te poti plange, unii te si ajuta. (am auzit)...

Noi aici am incercat doar sa iti raspundem la ce ai intrebat.

Camataria asta este normal atata timp cat ai semnat pentru ea......e ca si cum ti-ai semnat pactul cu diavolul si nu ai citit ultimul paragraf cu sufletul ;).

Si da, sunt roman tiganizat, o cioara, am tenul maroniu asa (culoarea cacatului) si mamaia mea e tigan...

Iti accept scuzele...stai linistit, te-am scuzat imediat ce am vazut ce fel de om esti.

Cat despre VIP vorbesti asa de mult de el, te incalzeste cu ceva, ASPIRI la asa ceva? E o functie importanta pentru tine?

In loc sa aspiri la un JOB mai bun, la o educatie eventual, aspiri la VIP pe rst...bravo ma

diavolul fiind? ... jidanul? :)) p.s. nu, nu aspir la vip. dc ? :)) ce treaba am? si asa intru aici din an in pasti...

ti-am zis, cat timp ai VIP poti sa itnrebi orice admin sau moderator macar daca am cerut asta vreodata. zii sa faca print sa ma faci pe mine de mizerie aici daca am cerut.. iar spre ex cu tex ma stiu de ceva timp bun, niciodata aproape nu am discutat despre RST. doar chestii normale... cred ca iti dai seama despre ce ....

eu ceea ce postez aici nu o fac pt ...., nu ma astept sa obtin ceva...nici macar nu-s programator asa ca nu am treaba. is unii chair de 15 ani mai buni domeniu. eu nu traiesc pe forum camarade.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Bro, termina cu analogia asta.

Pur si simplu Diavol inseamna Diavol, nu tigan, nu evreu nu nimic. Daca vroiam sa scriu Evreu scriam Evreu am scris Diavol pentru ca TOATA PLANETA (in afara de tine) stie ce inseamna analogia unui contract cu "DIAVOLUL"...

Despre prajiturele??!?!!? Cozonacei? Despre ce ai vorbit cu marian....ca tot stii ce e in mintea mea...

Nu vad ce ar putea vorbii cu tine.... pur si simplu "imi scapa"....

Edited by mov_0ah_01
Link to comment
Share on other sites

Bro, termina cu analogia asta.

Pur si simplu Diavol inseamna Diavol, nu tigan, nu evreu nu nimic. Daca vroiam sa scriu Evreu stiam Evreu am scris Diavol pentru ca TOATA PLANETA (in afara de tine) stie ce inseamna analogia unui contract cu "DIAVOLUL"...

Despre prajiturele??!?!!? Cozonacei?

Nu vad ce ar putea vorbii cu tine.... pur si simplu "imi scapa"....

despre pisici:))) dealea cu mustata care omoara sobolani din "Der ewige jude"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...