Jump to content
kidink

Sugestii creeare site.

Recommended Posts

Vreau s? creez un site, dar nu ?tiu despre ce, în special a? dorii ca site-ul s? fie pe un content care se indexeaz? u?or în google ?i dac? se poate s? scot ?i pu?in profit.

Evident, cea mai bun? sugesti va fii r?spl?tit?.

Asa ai pus problema de parca un domeniu ar fi in jur de 10 000 euro, nu 10 euro sa nu isi permita oricine, doar tu ai putea sa iti cumperi un domeniu , si altcineva sa iti dea sugestii ce sa faci cu el. Fi serios frate, daca ar avea cineva o asemenea idee si sa fie atat de usor precum specifici u, ti-ar da tie ideea? Nu! ar face acea chestie. Gadeste inainte sa scrii un thead, nu doar scrie de dragul de a scrie ...

Edited by rotube
Link to comment
Share on other sites

Partea cu profitul e op?ional?, caut sugestii pentru site, cele mai bune idei vor fii r?spl?tite.

Oricum mi se rupe de hateri :) @rotube; de ce ?i-ai modificat postul? din cel vechi ie?ea cât de prost po?i fii?

Edited by kidink
Link to comment
Share on other sites

Partea cu profitul e op?ional?, caut sugestii pentru site, cele mai bune idei vor fii r?spl?tite.

Oricum mi se rupe de hateri :) @rotube; de ce ?i-ai modificat postul? din cel vechi ie?ea cât de prost po?i fii?

Iesea ca te faceam de tot rahatul, dar am fost un baiat cu bun simt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...