Jump to content

Recommended Posts

As dori sa va prezint acest hack.

Hack'ul il folosesc de aproximativ 2 luni si a trecut prin 3 update'uri si inca e nedetectabil.

Cam asa arata, singurul defect este atunci cand apesi pe "Hotkey" ca sa-l activezi iti produce putin lag *aproape insesizabil*

Pretul nu este unul fix, accept si bani *reincarcabil orange sau paysafe* dar si skinuri, orice fel de skin de minim 1 euro.

Daca nu este voie sa-l vand in aceasta categorie imi cer scuze!

Pentru informatii/comenzi reply sau pm.

3XnIV41.jpg

Edited by RaduStefan05
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. E facut de tine ?

2. Imi plac hack-urile de acest gen si mi-ar placea sa pot programa si eu astfel de hack-uri.

3. Nu folosesc hackuri pe cs cand joc, nu am folosit niciodata si NU imi plac, ba chiar ii urasc pe cei care triseaza. Strica tot farmecul. Urasc si adminii codati ! Da-le-as muie !

Link to comment
Share on other sites

1. E facut de tine ?

2. Imi plac hack-urile de acest gen si mi-ar placea sa pot programa si eu astfel de hack-uri.

3. Nu folosesc hackuri pe cs cand joc, nu am folosit niciodata si NU imi plac, ba chiar ii urasc pe cei care triseaza. Strica tot farmecul. Urasc si adminii codati ! Da-le-as muie !

Nu este facut in totalitate de mine, eu doar modific main.cp cu notepad++ atunci cand se face update la csgo si ramane nedetectabil, este usor de creat un astfel de hack doar ca ai nevoie de offsets'urile celor de la valve...

Link to comment
Share on other sites

Nu este facut in totalitate de mine, eu doar modific main.cp cu notepad++ atunci cand se face update la csgo si ramane nedetectabil, este usor de creat un astfel de hack doar ca ai nevoie de offsets'urile celor de la valve...

[Release] Merccy's Glow ESP - PolyHack - Auto Updating - MPGH - MultiPlayer Game Hacking & Cheats aici, topicul original si autorul original.

Si da, este atat de greu sa iei niste offset-uri incat iti vine sa-ti dai palme.

[Release] CS:GO Offset Dumper *small one*

Este usor de creat un astfel de hack cand nu este facut de tine.

Ti-ai gresit comunitatea, nu suntem pe extremcs sa pacalesti copilasi.

Edited by Coco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...