Jump to content
jayluc

Cum sa modifici hystory pe skype

Recommended Posts

Poate multi din voi stiti sau poate nu dar poti modifica hystory-ul dintr-o discutie de pe skype.

Spre exemplu sa presupunem ca tu intrebi o fata daca ii place inghetata. Ea va raspunde ca da, in momentul ala te uiti in drepata la ce ora ai primit raspunsul si dai ceasul inapoi in asa fel incat sa fie intre cele doua mesaje. Si scri vrei sa vi la mine sa vedem un "film"? automat skype-ul va posta mesajul intre cele 2 mesaje anterioare ordinea fiind data de ceasul tau de pe local :P

P.S.

Daca am gresit sectiunea va rog sa mutati threadul, dar nu stiam unde se incadreaza

Link to comment
Share on other sites

[...] intrebi o fata daca ii place inghetata. Ea va raspunde ca da, [...] in asa fel incat sa fie intre cele doua mesaje. Si scri vrei sa vi la mine sa vedem un "film"? [...]

Y U FOREVER ALONE ...

90876554644097978710.jpg

Edited by AGSQ
Link to comment
Share on other sites

:)))) defapt sunt insurat :))) doar ca nu stiam ce exemplu sa dau :))))) si tampenia asta de ex mi-a venit prima oara in cap :))))

Te-ai insurat ai pi*da la discretie, esti satul de futai ca de ceapa, iar seara cazi in somn ca pruncu'. Ce sa mai... viata ! :))

PS: De cate ori o faci pe zi ? :))

Link to comment
Share on other sites

Poate multi din voi stiti sau poate nu dar poti modifica hystory-ul dintr-o discutie de pe skype.

Spre exemplu sa presupunem ca tu intrebi o fata daca ii place inghetata. Ea va raspunde ca da, in momentul ala te uiti in drepata la ce ora ai primit raspunsul si dai ceasul inapoi in asa fel incat sa fie intre cele doua mesaje. Si scri vrei sa vi la mine sa vedem un "film"? automat skype-ul va posta mesajul intre cele 2 mesaje anterioare ordinea fiind data de ceasul tau de pe local :P

P.S.

Daca am gresit sectiunea va rog sa mutati threadul, dar nu stiam unde se incadreaza

Metoda merge doar pe local,nu si fetei cu inghetata.

Link to comment
Share on other sites

pai normal ca merge doar pe local... de aici fiecare se descurca cum poate, iei acces la calculatorul ei ii stergi skype si ii faci tu dovada cu un screenshot :P sau invers modifici direct pe localul ei sau na tine de moment fiecare in functie de cat de inventiv e :))))). Pielea mea e un exemplu de kkt :))) ce am zis eu acolo si nici nu e cine stie ce subiect de siguranta nationala doar ca mi sa parut haios pe moment si am zis sa impartasesc cu voi trickul asta cu skype-ul, sincer nici nu imi trecea prin cap sa caut asa ceva la skype :))) dar am observat din greseala. Schimbasem ora la calculator in timp ce vb cu cineva si brusc nu mai vedeam mesajele :))))

dupa ce omu se pune la casa lui .... sti vorba aia esti ca la 14 ani fumezi in baie si bei pe ascuns :)))) nu mai ai caterinca sau metode de agatat :)))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...