Jump to content
luca123

Intrebare pentru batranii forumului.

Recommended Posts

Din cauza ca am cateva probleme cu ip(am cumparat de la cei romtelecom ip static, dar atunci cand intru in CMD si introduc ipconfig imi da 192.182.1.2 si dupa un timp 192.168.1.3) am decis sa imi pun un botnet pe internet(am deja unul BetaBotnet 1.7) si as dori sa stiu la nivel educativ, desigur daca vreti sa imi spuneti:

-Am auzit de firmele de hosting offshore si de cele ,,antiglont,,(puteti sa imi recomandati) si sa imi explicati diferenta intre ele

-Am auzit de atacuri de 1gb/s si de 25gb/s cum se poate asa daca maximul de viteza este 1 gb/s din ce am vazut eu

-Cum sa faci sa nu ti se observe atacul, sau ca livrez trafic si sa penalizeze traficul provenit de la acel ip

-Si din cate am vazut eu 25000 de persoane infestate este o cifra relativ usor de intretinut si vreau sa imi spuneti de ce depinde numarul de persoane infestate adica cum se ia numarul acestora adica cat spatiu ia sau ceva de genul asta(adica ca trafic care este trimis catre x site se ia la mine cat este marimea paginii sau cum? )

Multumesc pentru cine vrea isi va lua

Edited by luca123
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Batranii forumului" ar trebui sa isi sintetizeze toate cunostintele acumulate in ani de zile si sa iti faca tie un rezumat? :)) Nu au timp. Sunt "Batrani"!

Timpul e important dupa o anumita "varsta", mai ales atunci cand il pierzi pentru cineva care isi ia ip static si nu stie diferenta dintre un ip intern si unul extern :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...