Jump to content
Guest CM3D

Ofer servicii la 0.5$

Recommended Posts

Salut, asa cum spune si in titlu , ofer servicii la 0.5$ . De ce la 0.5$ ? Pur si simplu sunt la inceput, si am mult timp liber. Si de cat sa stau degeaba mai bine ajut pe cineva, si mai si invat , prind experienta . etc etc.

Bun. Acum , ce stiu sa fac ?

Va pot face un template la Website (HTML + CSS ) . Sunt pe la inceput cu CSS-ul , dar ma descurc . (Zic eu ) Dar , pentru a face asta , imi trimiteti voi poza cu, cum vreti sa fie site-ul. Practic eu recreez in HTML si CSS ce apare in poza data de voi .

Pot scrie articole de aproximativ 400-500 cuvinte despre : Muzica , celebritati , stiri mondene , tehnologie samd. Articolele le pot scrie atat in Limba Romana cat si in Limba Engleza.

Va pot face reclama la Website pe mai multe retele de socializare sau site-uri . (Postez in tot felu de gruprui , las comentarii pe site-uri , etc.)

Daca tot vorbim despre retele de socializare . Pentru cei ce au pagini / grupuri de Facebook, ma pot ocupa de continut, si sa postez pe acestea.

Va pot traduce Website-uri / Articole / Sau alte texte , din Limba Romana in Limba Engleza . Sau invers.

Si cam atat imi trece prin cap in acest moment. Daca sunt propuneri noi, ajut cu mare placere. Ca o mica adaugare pentru cei care imi vor cere portofoliu, din pacate nu am. Nu am lucrat la nici un proiect "mare" sau alte chestii de genu . Sunt nou domeniul Dezvoltarii Web, si am pofta de facut cat mai multe , dar nu am ce.

Cam atat am avut de spus , o seara placuta :) Si , imi cer scuze daca am postat in categoria gresita.

Edited by CM3D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...