Jump to content
quadxenon

Youtube 4 milioane$/ an

Recommended Posts

Citisem undeva ca tipul ala face aprox 4 milioane pe an din reclame.Vad si eu ca face cam 3 milioane - 10 milioane vizualizari pe zi la un video nou.Dar tema filmuletelor e patetica.Or fi alea vizite reale?

Si la comentarii vad ca are 15-20 comentarii la 3 milioane vizite, cam suspect si acolo.

Edited by quadxenon
Link to comment
Share on other sites

Tipul are 36,144,127 abonati si tu te intrebi daca 2-3 milioane de vizualizari sunt reale? C'mon man :D

EDIT:

Cat despre comenturi:

Screenshot_1.png

Mai jos pe pagina:

Screenshot_2.png

EDIT2:

Poate este patetic pentru tine. Dar multi oameni prefera sa urmareasca alte persoane cum se prostesc in fata unui calculator.

Daca ti se pare ciudat ca unele persoane prefera sa se uite la cineva cum se prosteste intr-un joc. Atunci cred ca nu ai auzit de

. Ceva recent introdus de adorabili nostri asiatici si fetisurile lor ciudate :D Edited by S.L.C
Link to comment
Share on other sites

Pt ala de mai sus : "Ai sa-mi bag pula ca mai erau mesaje mai jos" .Eu am zis in momentul cand ma uitam eu.Avea vreo 3 milioane accesari si 15 mesaje.De aia am si facut threadul asta. 30 milioane de subscriberi scria si unde am citit eu de el inainte sa scriu,stai lin ca stiu ce inseamna. Lumea e pe duca,dar atatea milioane sa se uite la ce ? Prefer sa cred,si cred ca e teapa.Ala e suedez,nordic,russia,etc.

Link to comment
Share on other sites

Pai si eu de unde sa stiu ca in momentul in care ai vizualizat tu videocliplul nu erau decat 15-20 de comentarii. Nu ai specificat nicaieri. Eu ti-am aratat ce vad eu :-/

Sincer, chair nu vad ce ti se pare asa suspect. Am patit de cateva ori ca YT sa nu incarce toate comentariile sau doar partial. Poate asta sa intamplat si la tine.

Edited by S.L.C
Link to comment
Share on other sites

Pai si eu de unde sa stiu ca in momentul in care ai vizualizat tu videocliplul nu erau decat 15-20 de comentarii. Nu ai specificat nicaieri. Eu ti-am aratat ce vad eu :-/

Sincer, chair nu vad ce ti se pare asa suspect. Am patit de cateva ori ca YT sa nu incarce toate comentariile sau doar partial. Poate asta sa intamplat si la tine.

Intre noi e o diferenta.Eu sunt mai troll ca nu am timp si nu pierd timpul sa ajut lumea pe aici.Tu de cand ai venit ai ajutat.Dar hai sa iti spun si tie ceva: Cum adica nu am specificat nicaieri ca erau 15-20 comentarii , din moment ce tu singur spui ? La video de aia am si pus 3kk ca banuiesc ca la fel, nu trebuia sa specific ca erau vizitele "din momentul ala"

Link to comment
Share on other sites

@quadxenon Hai sa incheiem subiectul ca nu ajungem nicaieri. Poate ca eu nu am inteles ce ai vrut sa spui sau poate ca tu ai omis cateva detalii care sa-mi deschida ochii. Oricum, concluzia este ca si eu sunt uimit cum draq am ajuns in situatia in care toti retardatii castiga mai multi bani decat cel care intradevar munceste si contribuie cu ceva la aceasta societate. Credema ca sunt satul de cat kkt vad zilnic si cat de f*uta este lumea in care traim.

Link to comment
Share on other sites

Pt ala de mai sus : "Ai sa-mi bag pula ca mai erau mesaje mai jos" .Eu am zis in momentul cand ma uitam eu.Avea vreo 3 milioane accesari si 15 mesaje.De aia am si facut threadul asta. 30 milioane de subscriberi scria si unde am citit eu de el inainte sa scriu,stai lin ca stiu ce inseamna. Lumea e pe duca,dar atatea milioane sa se uite la ce ? Prefer sa cred,si cred ca e teapa.Ala e suedez,nordic,russia,etc.

Cat de retardat esti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...