Jump to content
wildchild

Like-uri / Dislike-uri

Recommended Posts

@wildchild crezi ca e chiar atat de greu sa-si faca un user fresh si sa dea 1k dislike?

Eficien?a e r?spunsul la întrebarea ta.

Nu-i greu, cum nici mie nu mi-e s? rulez un query ?i s? ?terg tot ce-a muncit. Asta în 15 secunde cu tot cu logarea. Dac? n-are nimic mai bun de f?cut, n-are decât.

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

@wildchild Eu propun sa se scoata butonul de dislike, si sa ramana doar cel de like, asa daca la careva ii place ceva apasa pe like si daca la careva nu ii place, in loc sa de-a dislike aiurea nu are ce face....cred ca toti sunt de acord cu chestia asta (daca se poate face)

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Sunt prost si-am apasat dislike. Dar nu atat de prost incat sa nu stiu sa scriu. Si cu siguranta nu atat de prost incat sa nu inteleg faptul ca unde e loc de feedback pozitive (like) e loc si de feedback negativ (dislike).

Ce prost esti, nu stiu daca esti constient da ma doare direct in gaura fundului de dislikeuri pe mine. Ce feedback vorbesti tu?!, nu vezi ca dau toti ca pula dislikeuri aiurea? ala nu e feedback, e cacat

Link to comment
Share on other sites

Ce prost esti, nu stiu daca esti constient da ma doare direct in gaura fundului de dislikeuri pe mine. Ce feedback vorbesti tu?!, nu vezi ca dau toti ca pula dislikeuri aiurea? ala nu e feedback, e cacat

Daca ar fi existat dislike pe facebook probabil te-ai fi sinucis pana acum. Unde e loc de like trebuie sa fie loc si de dislike, nu cum a implementat facebook.

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

Folosind acelasi rationament morbid de prost, eu zic sa facem o petitie si sa scoatem cutitele, pentru ca exista si retardati care-si sectioneaza venele.

Nu mai bine scapi de cei care nu stiu sa foloseasca jucaria, decat sa iei jucaria de la toata comunitatea?

Link to comment
Share on other sites

Solutie: in loc de like modificati in "Mata-i grasa", 100% nu o sa mai dea nimeni dislike.

Eu zic sa nu fie luata in considerare regula, astfel o mare majoritate de membri nu isi mai arata frustrarile in public fata de vre-un membru de pe forum-> fara cacaturi postate pe forum -> continut de calitate. Asta este parerea mea.

LE: Peste 2-3 ani vor aparea useri cu acceasi varsta ca si forumul -> intrebari de cacat -> preferati dislike sau injuraturi?

// sunt total pe langa, credeam ca vreti sa scoateti de tot dislike.

Edited by Kalashnikov.
Link to comment
Share on other sites

@Kal tu ar trebui sa faci ciocul mic si joc de glezne caci esti unul din gascanii frustrati de baga dislike-uri in disperare.

1zew0hd.jpg

@wildchild -

ia uite copilutul frustrat

[h=4]29-04-2015[/h]

Pariu ca sunt date la secunda. A mai folosit 2 conturi de dat doar asa m-a incurajat sa fac colectie de dislike-uri :))

Ce nu imi place mie e tupeul jegos de a deschide ciocul tocmai pe sectiune unde ar trebui sa taca malc.

Se schimba si deviza mea in ce a lui Mircea Badea: Mamicutelor, plans! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest KalMaro

@wildchild azi i-am dat 2 dislike-uri pentru ca nu mi-a placut ce a argumentat. Asta e abuz?

Alea din poza aia sunt date inainte de a deschide tu acest thread

Printscreen dac? e de azi. Dac? nu, de acum încolo a?tept report.

Deci se ia ban si pentru 2 dislike-uri?

Edited by KalMaro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...