Jump to content
wildchild

Like-uri / Dislike-uri

Recommended Posts

https://rstforums.com/forum/100362-perfect-money-paypal-money-extrachange-rata-10-11-a.rst#post629896

nesimtitul de Rickets se crede sef, a vrut sa.mi dea un cont de lol pe 2 sau 3skinuri csgo. Eu l.am refuzat frumos si politicos pentru ca eu nu joc lol si nu stiu cu ce se mananca. Zicea ca imi scot banii de pe skinuri +profit doar ca el nu are chef sa il vanda.

Cer frumos si respectuos un warn sau chiar un ban pentru nesimtire in PM si dislike-uri fara motiv+ Review negativ la sfarsitul topicului fara nici o noima. Daca e nevoie de dovezi nu este nici o problema doar ca nu sunt pe PC acum si imi e cam greu sa fac poze la conversatie...

Edited by k0k0
Link to comment
Share on other sites

https://rstforums.com/forum/100362-perfect-money-paypal-money-extrachange-rata-10-11-a.rst#post629896

nesimtitul de Rickets se crede sef, a vrut sa.mi dea un cont de lol pe 2 sau 3skinuri csgo. Eu l.am refuzat frumos si politicos cum ca nu pot accepta pentru ca eu nu joc lol si nu stiu cu ce se mananca. Zicea ca imi scot banii de pe skinuri +profit doar ca el nu are chef sa il vanda.

Cer frumos si respectuos un warn sau chiar un ban pentru nesimtire in PM si dislike-uri fara motiv. Daca e nevoie de dovezi nu este nici o problema doar ca nu sunt pe PC acum si imi e cam greu sa fac poze la conversatie...

Esti suferind rau, suferi rau dupa dislikeuri si atentie. Uite aici ceva ce te caracterizeaza.

Link to comment
Share on other sites

Esti suferind rau, suferi rau dupa dislikeuri si atentie. Uite aici ceva ce te caracterizeaza.

Nu cred ca ma deranjaza cea ce zic invidiosii din jur despre mine. Cred ca cea ce ai spus tu ca ma caracterizeaza, defapt te caracterizeaza pe tine mai mult sau mai putin.

Edit: Esti disperat rau, in nici 5secunde la la postarea postului mi-ai si dat dislike.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca ma deranjaza cea ce zic invidiosii din jur despre mine. Cred ca cea ce ai spus tu ca ma caracterizeaza, defapt te caracterizeaza pe tine mai mult sau mai putin.

Esti genial. Inceteaza cu cacaturile ca esti un marlan. Tu te apleci dupa 50 de bani in mijlocul pietei. Discutia se incheie aici.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Esti genial. Inceteaza cu cacaturile ca esti un marlan. Tu te apleci dupa 50 de bani in mijlocul pietei. Discutia se incheie aici.

Cred ca tu ai inceput cu cacaturile, asa ca tu ar trebuii sa termini. Probleme daca ma aplec dupa 50de bani? Nu ma cunosti in real life, pentru ca tu probabil nu ai una.

Link to comment
Share on other sites

Un weekend nu poate sta omul departe de net ?i deja e haos.

Mâine o s? împart ban-uri în stanga ?i dreapta, just because.

De aia am f?cut acest thread, s? ard userii în plus c? ?i a?a am fost prea bun ani de zile ?i m-am ab?inut.

Nu v? convine, suge?i o ceap?.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un weekend nu poate sta omul departe de net ?i deja e haos.

Mâine o s? împart ban-uri în stanga ?i dreapta, just because.

De aia am f?cut acest thread, s? ard userii în plus c? ?i a?a am fost prea bun ani de zile ?i m-am ab?inut.

Nu v? convine, suge?i o ceap?.

wildchild, ar cam trebuii luata o masura cu unii copii care n-au de lucru si stai pe forumul asta din plictisala. Nu am nimic personal ci Rickets dar el a inceput. Nu ma deranjasa ca am 0 sau 100k dislike, cine a avut de-a face cu mine ma stie un baiat serios in 99,9% din cazuri dar lasa Rickets lasa reviews negative fara a aduce argumentele necesare, le lasa asa 'aiurea-n tranvai'.

Link to comment
Share on other sites

wildchild, ar cam trebuii luata o masura cu unii copii care n-au de lucru si stai pe forumul asta din plictisala. Nu am nimic personal ci Rickets dar el a inceput. Nu ma deranjasa ca am 0 sau 100k dislike, cine a avut de-a face cu mine ma stie un baiat serios in 99,9% din cazuri dar lasa Rickets lasa reviews negative fara a aduce argumentele necesare, le lasa asa 'aiurea-n tranvai'.

Hahaha glumetule, ce filosof esti. Ce interesant te dai... Incerci sa ma instigi sa te injur, boratura mica.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha glumetule, ce filosof esti. Ce interesant te dai... Incerci sa ma instigi sa te injur, boratura mica.

Recunosc ca nu's cel mai mare filosof, dar am trecut putin prin viata incat sa stiu ca nu merita stresus de a injura pe cineva si de ai face zile fripte pentru ceva ce el a inceput. So I want to stop this... please click on "Dislike" button all my posts. I DON'T CARE. Nu mai imi pasa de acum incolo ce zici despre mine, exista butonul 'Report' (fie binecuvantat). Ignoranta doare cel mai tare iar tu suferi de prea multa atentie pe care eu nu mai vreau sa ti-o dau. "In viata ca sa poti sa castigi trebuie sa stii sa pierzi."- Eu asta fac acum in fata ta, ma fac ca pierd pentru ca in viitor sa pot sa castig.

"?tiu c? sunt prost. Dar când m? uit în jur, prind curaj."(Ion Creanga) - Nu cred ca omul asa a fost prost cand a spus (scris) aceasta replica, dar se aplica si in cazul meu.

Link to comment
Share on other sites

"And yet, will we ever come to an end of discussion and talk if we think we must always reply to replies? For replies come from those who either cannot understand what is said to them, or are so stubborn and contentious that they refuse to give in even if they do understand." (Saint Augustin)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...