Jump to content
kNigHt

Coailii Password Recovery Admin Panel

Recommended Posts

Nu va mai chinuiti cu "coailii" degeaba, sunt alte stealere mult mai usor de facut si mult mai bune acum fara suparare mi se pare prea exagerat, 1 la mana nu merge cryptat, 2 la mana nu ramane fud nici 2 zile deci nu se merita.

Daca cineva nu este in stare sa seteze coailii, nu inseamna ca programul este prost, ci persoana care incearca este.

O sa fac o versiune platita care va ramane FUD in curand.

Cat despre "stealere" mai bune, exemple?

Link to comment
Share on other sites

Daca cineva nu este in stare sa seteze coailii, nu inseamna ca programul este prost, ci persoana care incearca este.

O sa fac o versiune platita care va ramane FUD in curand.

Cat despre "stealere" mai bune, exemple?

ei bine.. am o experien?? bun? cu botnet, ?obolani ?i ?????????? de instalare. collie, cum cred ca este bine. dar de ce eroare PHP fi?iere . eu sunt gata s? pl?teasc? pentru premium-brand, care va food, dac? este posibil, în foarte scurt timp de lansare

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai chinuiti cu "coailii" degeaba, sunt alte stealere mult mai usor de facut si mult mai bune acum fara suparare mi se pare prea exagerat, 1 la mana nu merge cryptat, 2 la mana nu ramane fud nici 2 zile deci nu se merita.

Ba cacatule, mars in mortii ma-tii de copil copac. Vii si mananci cacat ca nu e bun, ca sa nu se mai chinuie cu el, dar tu esti doar un copil coarda care sta la cersit si habar n-are ce inseamna sa programezi, tu crezi ca un stealer se face asa pocnind din degete?!... Mars 'tu-ti natia ma-tii la metin si la stealerele tale de 2 lei, daca nici un panel nu stii sa setezi inseamna ca meriti sa mori. Oricum tie nu iti trebuie stealer ca il folosesti pentru conturi de metin. Muie.

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai chinuiti cu "coailii" degeaba, sunt alte stealere mult mai usor de facut si mult mai bune acum fara suparare mi se pare prea exagerat, 1 la mana nu merge cryptat, 2 la mana nu ramane fud nici 2 zile deci nu se merita.

Salut Pacpac1992,

Proiectele de genul asta se dezvolta progresiv, in timp. Nu poti avea pretentia sa fie fully featured de la inceput. Probabil ca nici primele versiuni ale tool-urilor pe care le folosesti nu seamana deloc cu ce stii tu acum.

Cat despre "greutatea" de a-l configura, cu cat un tool este mai usor de configurat, cu atat ofera, in general, mai putina libertate utilizatorului. Proiectul de fata se gandit pentru persoanele o oarecare baza de cunostinte IT. Daca ai dificultati atat de mari in a-l pune in functiune, cred ca nu ti se adreseaza si ai luat o decizie buna cand te-ai orientat spre altceva.

Mult succes :)

Link to comment
Share on other sites

Kingdom care merge cryptat si suporta toate versiunile de browser, cube recovery care e prea lejer de facut .

Nu inteleg de ce compari acel "Kingdom" (care suporta DOAR firefox, versiunea care stocheaza datele in logins.json, un jeg de aplicatie, ca sa ma exprim altfel) cu Coailii care suporta MULT MAI MULTE aplicatii (si firefox se numara printre ele, atat ultima versiune, cat si cele mai vechi).

Ah, si degeaba cryptezi acel Kingdom pentru ca se foloseste de alt fisier, fisier pe care il pune pe hard si apoi il ruleaza (duh.)

Link to comment
Share on other sites

Pardon, am uitat sa precizez. Path-ul este /api.

Adica daca aplicatia este pe domeniu.com/coai, path-ul catre API este domeniu.com/coai/api.

in coailii_webapp nu este nici un api.php este necesar in builder sa mai adaugam site.com/api.php?

nu primesc loguri... cheia de incriptare setata cu cea din fisierul php, url-ul catre aplicatia php este corect... panelul functioneaza corect fara eroari

dsfsdf.png

un remover exista?

Edited by diesel.
Link to comment
Share on other sites

in coailii_webapp nu este nici un api.php este necesar in builder sa mai adaugam site.com/api.php?

nu primesc loguri... cheia de incriptare setata cu cea din fisierul php, url-ul catre aplicatia php este corect... panelul functioneaza corect fara eroari

dsfsdf.png

un remover exista?

Citeste descrierea, trebuie sa fie site.com/api, doar /api, fara api.php

Nu stiu la ce te referi prin "remover".

Link to comment
Share on other sites

@SoyeyLamooye va rog sa va opriti amandoi aici, thread-ul asta este pentru ajutor si sugestii pe baza unui tool. Chiar nu as vrea sa vad scandaluri pe-aici fiindca ne bruiaza si deviem de la subiect.

Va multumesc amandorura pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Salut ! eu am o problema.... Am configurat tot 100% dupa tutorial si imi da "Invalid username or password." oare de ce ? Bag user"admin" si pass"admin" si imi spune ca e gresit.....

Ai importat complet baza de date?

Daca da si tot iti da asa, executa query-ul asta:


UPDATE coailii_accounts SET password = 'ea4788d5660f92bc30f7d2d2adc29ce75a04a80e' WHERE username = 'admin'

Link to comment
Share on other sites

Ai importat complet baza de date?

Daca da si tot iti da asa, executa query-ul asta:


UPDATE coailii_accounts SET password = 'ea4788d5660f92bc30f7d2d2adc29ce75a04a80e' WHERE username = 'admin'

da , am importat complet... am executat query-ul asta si ; "Invalid username or password." ... Ma poti ajuta sa il fac iar de la 0 ?? Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

da , am importat complet... am executat query-ul asta si ; "Invalid username or password." ... Ma poti ajuta sa il fac iar de la 0 ?? Multumesc !


INSERT INTO `coailii_accounts` (`id_account`, `username`, `password`, `access_type`) VALUES
(1, 'admin', 'ea4788d5660f92bc30f7d2d2adc29ce75a04a80e', 'admin');

Link to comment
Share on other sites


INSERT INTO `coailii_accounts` (`id_account`, `username`, `password`, `access_type`) VALUES
(1, 'admin', 'ea4788d5660f92bc30f7d2d2adc29ce75a04a80e', 'admin');

Multumesc oricum ! dar am rezolvat ... era selectat php 5.5 si dupa ce am selectat php 5.3 mi-a mers....

Link to comment
Share on other sites

Gata am reusit sa ma loghez cu succes aici http://siteulmeu//user/login

insa http://siteulmeu/api in continuare imi apare: Error

Iti apare "Error" fiindca nu trimiti niciun parametru catre API accesand link-ul pur si simplu. Pe URL-ul ala trebuie sa vina niste date. Tu netrimitand nimic, tehnic nu a fost introdus nimic in baza de date si script-ul il interpreteaza ca o eroare. E in regula sa-ti apara asa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...