Jump to content
Aerosol

[Vand] Cont STEAM - 75 jocuri

Recommended Posts

Are alert. ( poate fi folosit doar ca nu iti poti modifica profilul, apari offline pentru prietenii )

Pret: 200$

Contul este al meu ( email tot ) l-am vandut cuiva, am dat primul, dupa aceea acel individ nu a mai trimis banii ) am blocat contul si pana la urma l-am prins in stealer si i-am luat emailul asa ca am aflat parola etc...

singura faza este ca nu mai am dovezile de plata ca sa pot sa-l deblochez... )

yar7dnC.png

m8jcOld.png

yNHedRy.png

80kM8VN.png

CZHCmhy.png

6sSoGrn.png

Join Date

Jun 2006

Location

Bucure?ti

Posts

3,064

Likes

609

Dislikes

1234

Mentioned

78 Post(s)

Tagged

9 Thread(s)

Rep Power

19

dislike-urile dovedesc cat de infumurat esti copile la ce-mi dai tu mie dislike? doar sa te amuzi? stim toti ca esti un mare copt care ai acumulat o gramada de dislike-uri doar pentru ceea ce faci tu de obicei si te asigur ca la fiecare post facut ai cate un dislike de la mine doar asa ca te-ai bagat in seama cu mine fara a ne cunoaste sau macar sa avem o legatura muiere mica ce esti

Link to comment
Share on other sites

Nu iti da cineva pe contul asta 200$ nici daca oferi bonus o felatie.

Valoarea cu sales e 90$, are community ban, COD BO 2 Zombies e inclus in COD BO 2, aia zic ca e 50 euro (lol), nu mai joaca nimeni multiplayer jocurile alea, au aparut variante noi, etc.

Ai vazut ca a pus cm3d 200$ pe un jeg de cont si te-ai gandit sa pui si tu? :))

@Aerosol tu iti dai like singur de pe alte conturi si te gasesti sa vorbesti de like-uri, ahahaha

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

Aerolol, scuze ca-ti zic pe direct dar ai luat.o si tumpe urma userului acela care vinde steam cu 30jocuri la 200$? eu am avut un steam cu 39 jocuri, e topic la rstmarket. Abia l.am vandit cu 35e cu toate ca avea toate versiunile de call of duty si multe altele. Ce ai tu acolo nh face decat 15-20$Maxim. Nu te mai lua dupa primul pret afisat, iate dupa al doilea pret si imparte la 2-3 sau 4 in functie de cat de jucate sunt jocurile. .

Link to comment
Share on other sites

Are alert. ( poate fi folosit doar ca nu iti poti modifica profilul, apari offline pentru prietenii )

Pret: 200$

Contul este al meu ( email tot ) l-am vandut cuiva, am dat primul, dupa aceea acel individ nu a mai trimis banii ) am blocat contul si pana la urma l-am prins in stealer si i-am luat emailul asa ca am aflat parola etc...

singura faza este ca nu mai am dovezile de plata ca sa pot sa-l deblochez... )

yar7dnC.png

m8jcOld.png

yNHedRy.png

80kM8VN.png

CZHCmhy.png

6sSoGrn.png

@Kronzy va dati like-uri unu altuia copii penali

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce va bagati aiurea in thread-ul meu, unu ca dislike-uri, unu ca pretul unu ca nu stiu ce.

Frate cititi regulamentul, adica eu sa platesc 200$ si sa-l dau cu 30$ ? pai mai bine il pastrez, eu am pus un pret cine vrea sa cumpere bine cine nu IARA BINE, nu va oblig...

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce va bagati aiurea in thread-ul meu, unu ca dislike-uri, unu ca pretul unu ca nu stiu ce.

Frate cititi regulamentul, adica eu sa platesc 200$ si sa-l dau cu 30$ ? pai mai bine il pastrez, eu am pus un pret cine vrea sa cumpere bine cine nu IARA BINE, nu va oblig...

Po?i s? dai ?i 1000€. Nimeni nu-?i d? nici m?car 800, maxim 400.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...