Jump to content
Guest Kronzy

Hackerii îți pot fura datele cu ajutorul căldurii emise de calculator.

Recommended Posts

Pai nu am argument la nimic, era doar o supozitie si nu-mi place sa mi se spuna cumva cum nu sunt.....

Eu nu te-am acuzat de nimic, doar am STIPULAT. Eu de ex, as fi mandru sa fiu carder :), nu as mai traii in saracia asta de tara...

Edited by mov_0ah_01
Link to comment
Share on other sites

Pai nu am argument la nimic, era doar o supozitie si nu-mi place sa mi se spuna cumva cum nu sunt.....

Eu nu te-am acuzat de nimic, doar am STIPULAT. Eu de ex, as fi mandru sa fiu carder :), nu as mai traii in saracia asta de tara...

Tu nu furai carduri? De sub ce piatra ai iesit, cardere...

ACUZÁ?IE s.f. Acuzare, învinuire, învinov??ire. [

hai mai da-te-n sloboz =)))))))) daca si asta e stipulare

Da nu observi semnul intrebarii????????

Eu te-am intrebat doar....

Puteai spune, NU :) si terminai cu asta..

Si chestia cu slobozul e doar un fel de a te da batut cand nu mai ai argumente...

adica injuri sau dai cu piatra, am dreptate?

Tu nu observi ce ai spus dupa semnul intrebari ??? la ce argumente te astepti? vrei sa iti dau hdd-ul sa te uiti pe el ca argument ? in viata mea nu l-am criptat pentru ca nu ma ocup cu cacaturi, hai sa o terminam cu discutia asta . Imi cer scuze daca te-am lezat cu replica mai obscena.

EDIT:

Zi ceva sub mine, ca sa poti avea tu ultimul cuvant, eu ma duc la film, hf

ok brb

Edited by Kalashnikov.
Link to comment
Share on other sites

Da nu observi semnul intrebarii????????

Eu te-am intrebat doar....

Puteai spune, NU :) si terminai cu asta..

Si chestia cu slobozul e doar un fel de a te da batut cand nu mai ai argumente...

adica injuri sau dai cu piatra, am dreptate?

EDIT:

Zi ceva sub mine, ca sa poti avea tu ultimul cuvant, eu ma duc la film, hf :*

Edited by mov_0ah_01
Link to comment
Share on other sites

Este ca ai avut tu acel intelect iesit din comun si ti-ai dat seama de sarcasmul meu atipic?

FIX TU? Sa fiu eu Doamne?

Ideea e ca ti-a displacut "satira" mea penibila pentru ca ii aprobi pe husenii aia care copiaza defapt... nu?

Ergo, esti unul din aia cu scuipatu-n gura sa inteleg.

M-ai amagit, eu credeam in tine dar in schimb tu nimic.....

Pot fi acuzat de multe insa nu ca as aproba de'alde Aerosoale. Continua sa crezi in mine, eu dau totul din dragoste :X, cand mai creste Kronzy si ajunge major poate il iau de nevasta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...