Jump to content
Madalin.

Fake sau adevarat "??

Recommended Posts

Si eu am dat peste ceva de genul:

Ori de câte ori descoperi?i realiz?ri m?re?e, descoperi?i ?i o persoan? care ?tie clar ce vrea s? fac? ?i care este dispus? s? fac? orice e necesar, oricât de mult ar dura, pentru a-?i duce planul la bun sfâr?it. Asta scrie celebrul Brian Tracy în cartea ”Succesul în via??”. C?ut?m urgent colaboratori part-time care vor s? câ?tige bani în timpul liber, într-un proiect unic la nivel mondial. Oferim contract de comision. Pentru mai multe detalii, trimite?i mesajul PROIECT la adresa de email ionutgherghina955@yahoo.ro

I-am trimis azi un mail sa intreb despre e este vorba sa para ca sunt interesat dar nu mi-a raspuns inca. Tot mai multi vad si vreau sa inteleg ce e in spatele spamurilor astora.

Link to comment
Share on other sites

Am luat legatura cu unul dintre ei si mi-a trimis un ebook cu vreo 10 pagini care trebuia sa il citesc si in continutul ebook-ului erau niste litere care trebuiau descoperite si care formau un cuvant, acel cuvant trebuia sa il trimit lui prin mesaj pe telefon apoi primeam al doilea ebook si pe urma iar si tot asa cand am auzit am renuntat, l-am intrebat sa imi spuna exact despre ce afacere este vorba si mi-a zis ca trebuie sa trec toate testele si abia apoi imi spune despre ce este vorba, pai cine dracu are timp sa citeasca toate prostiile lui, in jumatate din ebook povestea el cum face miii de euro pe luna ...

Si eu care credeam ca in cateva luni devin milionar, mi-am pierdut toate sperantele :(

Edited by unic
Link to comment
Share on other sites


Bun? seara!


Dumneavoastr? a?i dorit s? cunoa?te?i mai multe detalii despre aceast?ofert? ?i v? felicit pentru decizie!


Deschide?i v? rog documentul din ata?ament ?i citi?i cu mare aten?ie informa?iile!


Vreau s? v? precizez de la începutc? oferta este extrem de serioas?!


Toat? activitatea se desf??oar? conform legii, iar la sfâr?itul programului de informare CORECT??i COMPLET? dumneavoastr? ve?i putea citi sec?iunea ”Termeni ?i condi?ii”, sec?iune în care ve?i lua lacuno?tin?? ?i despre articolul de lege carereglementeaz? aceast? activitate.


Prin urmare, doresc s? avem ocolaborare frumoas?, bazat? numai pe bun? în?elegere ?i discu?ii civilizate.


V? rog foarte mult s? lua?i orice fel de decizie numai dup? ceparcurge?i pân? la cap?t programul de informare CORECT? ?i COMPLET?!


Apelez la seriozitatea ?i discern?mântul dumneavoastr?!


Programul de informare CORECT? ?i COMPLET? este conceput în a?a fel încât dumneavoastr? s? evita?i în totalitate orice fel de concluzii premature ?i nebazate pe absolut TOATE elementele ce compun mecanismulactivit??ii despre care ve?i citi în toate materialeleinformative primite de la mine.


Prin urmare, a?a cum u?or ve?i în?elege, eu îmi rezerv cu maxim? polite?e dreptul de a r?spunde numai ?i numai pentru deciziile pe care dumneavoastr? le ve?i lua în deplin? cuno?tin?? de cauz?, adic? numai dup? ceparcurge?i pân? la cap?t programul de informare CORECT? ?i COMPLET? din absolut toate materialele informative pe care vi levoi trimite.


Eu sunt aici s? v? ajut ?i s? v? fiu al?turi în aceast? activitate.


Cu pu?in? bun?voin??, dumneavoastr? ve?i descoperi un proiect absolut nou lanivel planetar, un proiect care are capacitatea de a oferi o pâine frumoas?multor români inteligen?i ?i deschi?i la nou.


Dat? fiind importan?a excep?ional? a acestui proiect, dorim s?folosim o metod? cu totul inedit? ?i special? prin care s? select?mnumai persoane extrem de serioase, dispuse s? asimileze ceva nou ?i de viitor.


V? a?tept cu drag s? lucr?m împreun?!


Pentru început, deschide?idocumentul din ata?ament ?i citi?i informa?iile.

Daca vreti sa va pierdeti timpul aiurea descarca pdf-ul trimis de el https://www.sendspace.com/file/avu4zo

Link to comment
Share on other sites


Bun? seara!


Dumneavoastr? a?i dorit s? cunoa?te?i mai multe detalii despre aceast?ofert? ?i v? felicit pentru decizie!


Deschide?i v? rog documentul din ata?ament ?i citi?i cu mare aten?ie informa?iile!


Vreau s? v? precizez de la începutc? oferta este extrem de serioas?!


Toat? activitatea se desf??oar? conform legii, iar la sfâr?itul programului de informare CORECT??i COMPLET? dumneavoastr? ve?i putea citi sec?iunea ”Termeni ?i condi?ii”, sec?iune în care ve?i lua lacuno?tin?? ?i despre articolul de lege carereglementeaz? aceast? activitate.


Prin urmare, doresc s? avem ocolaborare frumoas?, bazat? numai pe bun? în?elegere ?i discu?ii civilizate.


V? rog foarte mult s? lua?i orice fel de decizie numai dup? ceparcurge?i pân? la cap?t programul de informare CORECT? ?i COMPLET?!


Apelez la seriozitatea ?i discern?mântul dumneavoastr?!


Programul de informare CORECT? ?i COMPLET? este conceput în a?a fel încât dumneavoastr? s? evita?i în totalitate orice fel de concluzii premature ?i nebazate pe absolut TOATE elementele ce compun mecanismulactivit??ii despre care ve?i citi în toate materialeleinformative primite de la mine.


Prin urmare, a?a cum u?or ve?i în?elege, eu îmi rezerv cu maxim? polite?e dreptul de a r?spunde numai ?i numai pentru deciziile pe care dumneavoastr? le ve?i lua în deplin? cuno?tin?? de cauz?, adic? numai dup? ceparcurge?i pân? la cap?t programul de informare CORECT? ?i COMPLET? din absolut toate materialele informative pe care vi levoi trimite.


Eu sunt aici s? v? ajut ?i s? v? fiu al?turi în aceast? activitate.


Cu pu?in? bun?voin??, dumneavoastr? ve?i descoperi un proiect absolut nou lanivel planetar, un proiect care are capacitatea de a oferi o pâine frumoas?multor români inteligen?i ?i deschi?i la nou.


Dat? fiind importan?a excep?ional? a acestui proiect, dorim s?folosim o metod? cu totul inedit? ?i special? prin care s? select?mnumai persoane extrem de serioase, dispuse s? asimileze ceva nou ?i de viitor.


V? a?tept cu drag s? lucr?m împreun?!


Pentru început, deschide?idocumentul din ata?ament ?i citi?i informa?iile.

Daca vreti sa va pierdeti timpul aiurea descarca pdf-ul trimis de el https://www.sendspace.com/file/avu4zo

niciodata n-am inteles care e scopul astora..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...