Jump to content

Recommended Posts

Hey! Sunt nou p'aici si consider ca cel mai bine ar fi sa ma prezint, nu? Pai, ma numesc Alin, am 16 ani, locuiesc in Mioveni (in caz ca ajuta la ceva)... Sunt pasionat de programare de mult timp, insa in ultimul an am inceput sa imi "dezvolt" (nu stiu daca am ales cuvantul potrivit) aceasta pasiune. Am cunostinte de HTML, CSS, C++, iar acum invat Java. Pe parte de securitate nu ma descurc prea bine(nu prea am idee ce cum si unde), tocmai de aceea am hotarat sa ma inscriu pe acest forum. Vreau sa invat lucruri noi si consider ca un forum de acest gen este locul potrivit, aflandu-ma printre oameni experimentati si seriosi... Nu va mai plictisesc mult, cam asta ar fi... Bine v-am gasit!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos pentru primire!

Salut, continua sa inveti ! Incearca sa inveti singur, pe langa ce ti se da la scoala si o sa ajungi un om mare ! ( Daca faci asta poti sa te lasi de scoala )

Fac asta deja, de un an. In mare parte, tot ce am invatat, am invatat singur... Doar C++ am mai invatat la scoala pentru concursuri / olimpiade, insa HTML, CSS, Java, invat acasa :D Noroc ca am si o profesoara buna care se implica si imi ofera materiale atunci cand am nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Salut, continua sa inveti ! Incearca sa inveti singur, pe langa ce ti se da la scoala si o sa ajungi un om mare ! ( Daca faci asta poti sa te lasi de scoala )

Nu conteaza cine si ce zice, de scoala nu te lasa niciodata! Cat despre securitate, daca stii ceva programare si aprofundezi putin pe aici, o sa vina ca a 2 a natura ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...