Jump to content
Madalin.

Un site pentru a face $ paypal ??

Recommended Posts

Le-ai incercat tu ??? WTF la astea trb sa fac proiecte .... stiu ca se lauda cineva ca doar trb sa elimini niste reclame.

tu vorbesti despre ptc (paid to click), mai exact dai click pe reclame ca un robot

cu timpul irosit pe asa ceva mai bn inveti ceva util :)

aia e treaba de maimutoi si daca te multumesti cu 5$ odata la 2luni din dat click-uri ore intregi succes

MUNCA=BANI !

Link to comment
Share on other sites

Vei putrezi in fata calculatorului asteptand sa faci bani din asa ceva.

Din site-urile PTC (pay to click) nu iti scoti nici o paine pe zi, cea mai buna metoda de facut bani = MUNCA !

Nu mai sperati la site-uri fantoma care sa va dea bani moka, pune mana la munca nu o mai freca aiurea pe internet sperand ca te vei imbogati din site-uri de astea.

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca noi vrem sa-ti deschidem ochii in legatura cu acele site-uri minune, prin care tu vrei sa faci bani stand in fata PC-ului cu tigarea in gura si dand click-uri pe reclame, mai faci si figuri si dai dislike-uri, pai bre tu meriti sa fi luat la misto.

De ce? pentru ca esti prost si ai o mentalitate de toata rusinea, ti-am spus mai sus ca vei putrezi in fata calculatorului dand click-uri pana faci cancer la degete. Nu vei reusi sa faci nici 1 cent pe zi, consumi curentul aiurea, mai bine inveti ceva util si de viitor, nu cacaturi de astea prin care faci 2$ pe luna. Si da, era sa uit, eu cu tine am mai avut o discutie pe messenger, cand m-am oferit sa te ajut, cand ti-am explicat unele chestii.

//removed

Daca tu esti pizda si o arzi aiurea, noi de ce nu am face misto de tine? Nu vad cu ce ajuti tu comunitatea, esti =0, esti pe aceasta comunitate doar din interes, pentru a cersi ajutor mereu, dar de oferit nimic, iar cand primesti ajutor mai faci si figuri.

Hai bre baieti, dati careva TC / @TheTime o ardem aiurea.

Edited by TheTime
divulgare date personale
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...