Jump to content
stefangan

wirtz @nationalisti plagiator ordinar

Recommended Posts

@wirtz articolul FILMULETUL DIN RUSIA CARE A IMPRESIONAT O LUME INTREAGA — Nationalisti.ro

este copie fidela al unui articol publicat de mine cu o zi innainte FILMULETUL DIN RUSIA CARE A IMPRESIONAT O LUME INTREAGA | Bacau Stars

¨Apreciez ca ai specificat sursa¨pentru moment astept raspunsul tau innainte de a face alte demersuri !

later edit- pe adminul cyd.ro il cunosteti, mi-a copiat vreo 5 postari :|

acea copiata si de amicul wirtz: Cealalta fata a Rusiei: filmuletul care a facut o lume intreaga sa planga!

+ cele din meniul articole similare.

Edited by stefangan
Link to comment
Share on other sites

daca a precizat sursa , nu inteleg ce vrei de la el?

eram ironic, cand am multumit ca a specificat sursa, poate ca nu am drepturi pentru video,dar nu asta este problema eu am platit ca cineva sa-mi scrie articolul, am pierdut timpul sa pun clipul pe yt si vine unul si il copie ca asa vrea muschii lui nu ?

Link to comment
Share on other sites

Sursa o precizasem. Daca vii sa faci scandal, spor. Poate mai gasesti de cine sa te legi. Bft, ca acum am treaba. Si pt asta, o sa-ti copiez cam 50% din articole, bineinteles cu susa, dar fara hyperlink sau am sa le rescriu si pun video acolo unde nu ai filmat tu :) asta cand am timp. sieg heil ... in loc sa-mi multuemsti ca iti fac SEO si trafic...

Link to comment
Share on other sites

@wirtz articolul FILMULETUL DIN RUSIA CARE A IMPRESIONAT O LUME INTREAGA — Nationalisti.ro

este copie fidela al unui articol publicat de mine cu o zi innainte FILMULETUL DIN RUSIA CARE A IMPRESIONAT O LUME INTREAGA | Bacau Stars

¨Apreciez ca ai specificat sursa¨pentru moment astept raspunsul tau innainte de a face alte demersuri !

later edit- pe adminul cyd.ro il cunosteti, mi-a copiat vreo 5 postari :|

acea copiata si de amicul wirtz: Cealalta fata a Rusiei: filmuletul care a facut o lume intreaga sa planga!

+ cele din meniul articole similare.

Zise unul care a "furat" codurile de seriale pe net si le-a pus pe site la el spunand ca i le-a dat un amic :

Coduri de Acces SerialePeNet Aprilie 2015 | Bacau Stars

Postate aici : https://rstforums.com/forum/95825-coduri-serialepenet.rst?highlight=serialepenet

Link to comment
Share on other sites

Te mai plangi in crucea ma-tii ca ti-a furat ala un video care a fost postat pe sute de site-uri zilele alea ? Codurile de serialepenet ce le iei si le bagi la tine pe site cum sunt luate?

Postate de tine pe site-ul tau : Coduri de Acces SerialePeNet | Update Mai 2015 | Bacau Stars

Postate de mine pe rst : https://rstforums.com/forum/101125-cerere-cod-seriale-pe-net.rst

Muie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...