Jump to content
wirtz

Offtopic / VIDEO FACUT ASEARA DESPRE TIGANI

Recommended Posts

  • Active Members
Stiam cu totii ca te droghezi. Acum am aflat ca esti poponar.

>>> NOI NU SUNTEM TIGANI <<<

MOARTE TIGANILOR< DROGATILOR< SI POPONARILOR <

@TheTime: Sorry man!

Imi cer scuze ca-ti zic, dar esti facut gramada. Sunt multi tigani mai educati ca tine.

Parerea mea este ca nu toti tiganii despre care se vorbeste in afara sunt romani dar pentru ca mereu am tacut gen "capul plecat sabia nu-l taie", totul a cazut pe noi.

Link to comment
Share on other sites

Si bozgorii? :(

NU! Pentru ca @wirtz este bozgor si trebuie sa traiasca in chinuri!

+ bozgorii sunt inofensivi fata de nazisti. Cine cunoaste istorie?

cati ani ai copile? vad ca esti nou pe aici

Ori incepi sa te scuzi ca de la o varsta incepi sa dai inapoi?

Edited by xugivuz
Link to comment
Share on other sites

De acord, dar vorbesti despre un subiect pe care toti il stim. Stii insa ce am constatat eu si multi altii ca mine, ca doar inurandu-i pe tigani nu o sa schimbati nimic in tara de o iubiti asa de mult. Purtati-va voi in lume calumea astfel incat sa schimbati perceptia lumii civilizate.

Eu nu stiu cum dracu voua va sar mereu in ochi situatii de genul, cand eu pe unde am fost am fost tratat cu respect pentru ca am tratat cu respect.

Btw, fara legatura:

Link to comment
Share on other sites

De acord, dar vorbesti despre un subiect pe care toti il stim. Stii insa ce am constatat eu si multi altii ca mine, ca doar inurandu-i pe tigani nu o sa schimbati nimic in tara de o iubiti asa de mult. Purtati-va voi in lume calumea astfel incat sa schimbati perceptia lumii civilizate.

Eu nu stiu cum dracu voua va sar mereu in ochi situatii de genul, cand eu pe unde am fost am fost tratat cu respect pentru ca am tratat cu respect.

Btw, fara legatura:

bold

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...