Jump to content
andreyesl

[Tutorial]RooT FlooD

Recommended Posts

Tin sa te felicit pentru acest tutorial, totusi nu doresti un premiu nobel.Premiile se decerneaza la `mititica`, un loc select cu multe persoane care au obiceiuri necurate dar te descurci sa ajungi in caz ca nu te vor ajuta niste baieti imbracati in albastru, eu le zic jandarmi dar tu le poti spune `valeti`. :D

Link to comment
Share on other sites

Ca sa intelegi de ce te-a cam luat peste picior lumea mai sus, ce inceri tu (si nu prea reusesti) sa explici e un concept vechi si foarte abstract, pe care nenii de pe aici il asociaza cu titlul de script kiddie. Asta inseamna ca oamenii ce ti-au raspuns in topic au vrut sa-ti atraga atentia(desi te-au luat la misto) ca nu asta e scopul nostru aici, sa vedem tutoriale despre cum sa "dam flood".

In alta ordine de idei, faima nu o gasesti vanzand castraveti gradinarilor de pe aici, care sunt in numar mare. De ce te-ar deranja asta pe tine? Pentru ca iti va aduce probleme si nu te invata nimic. In schimb, e bine ca esti interesat de domeniu, chiar daca intr-un mod negativ. Desi multi de pe aici nu recunosc, asa au inceput si ei, cu tampenii din astea inutile dar care au facut din informatica si securitate hobbyul principal.

Ia uite, citeste pe aici sa vezi ce zice omul asta, ca nu zice gresit:

https://rstforums.com/forum/16359-sfaturi-de-om-batran-pentru-ai-nostri-hackeri-tineri.rst

Sa citesti de 2-3 ori, iar daca ai nevoie de ajutor sau de indrumari cred ca orice user(daca nu user, macar VIP+) de pe forum e deschis sa ajute si sa iti explice una alta.

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Mata ii grasa , mergeti in mortii vostri cu flood , deja ma saturai cati am vazut ba iti dau flood mortii mati , dati topicu asta la cos ca e jeg , ne bagam pula in familia ta , deja mi se ridica paru dupa cap cand aud flood e super enervant , acuma toti dau flood drq sa arate si ei ca au un root mama lor cancer puietilor

Link to comment
Share on other sites

Bine ba, acu stii cum sa pici serveru de metin a lu ala de ti-a dat ban aseara ca ai folosit hecuri. Bravo!!!

Stii sa interpretezi macar 10 linii din "udp.pl" ala sau ai gasit "scriptul" pe net si te-ai gandit sa inveti si tu, la randul tau alti prosti cum sa strice inainte sa stie sa faca ceva? Invata-i in pizda ma-tii cum sa scrie cod in perl nu cum sa execute prostii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...