Jump to content

Recommended Posts

a fost o oferta recent cu 4 lei si ceva... dar nu se putea plati cu paypal deci era inutila

Eu m-am uitat chiar dupa ce a postat si era domeniu + hosting la 1£ pe luna dar trebuie sa platesti pe un an plus tva. La fel a fost si anul trecut cand am luat cateva si ajungi la domeniu + hosting £14.40 pe an. Dar dupa primul an se scumpeac de 3-4x si apoi e durere sa le mai muti in alta parte.

Daca vrea careva sa cumpere cu cardul (unde nu se accepta paypal) pot ajuta.

Link to comment
Share on other sites

Da, vad ca au la deals aici - https://www.godaddy.com/deals2/default.aspx?isc=gofduk28&countryview=1 si cu ICANN fees ajungi la $1.17 + tva

(dar trebuie sa nu fie cont nou cu card nefolosit la ei )
- ai adaugat un extra "nu"

Da, trebuie sa fii client nou, oferta e menita sa agate clienti noi ca apoi e durere sa te mai transferi altundeva si trebuie sa stai la ei.

Am vreo 4-5 carduri nefolosite care ar fi bune dar n-am ce face cu domeniile... nu am vreme nici de cele care le am pana acum dar sa mai iau altele noi sa le tin de bibelou.

Link to comment
Share on other sites

https://uk.godaddy.com/deals2/default.aspx?gclid=CP6Wn9nuvsUCFU_HtAod1EYABw&isc=gofhro05&countryview=1&currencytype=RON&cvosrc=ppc.google.godaddy&matchtype=p&ef_id=VVD3LQAAAbJLf7pN%3a20150513135215%3as

4 lei domeniu .com . Ieri am cumparat un domeniu cu oferta aceasta si am cont de mai bine de 1 an si alte domenii in dashboard.

PS: Daca nu va ia la checkout discountul stergeti domeniul si incercati iar. Oferta e valabila in continuare 4 lei domeniu .com pentru 1 an :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...