Jump to content
io.kent

GTA5 PC 1 cont pentru ROCKSTAR

Recommended Posts

@io.kent mai ai niste configuri, combo-list-uri pentru Sentry MBA sau cum se numeste programul? Pentru orice site, doar sa testez sa vad daca merge.. Configuri care sa mearga, vreau sa testez daca merge, repet pentru orice site sunt bine venite chiar si pentru unele free..

Apropo am gasit niste configuri, combolist, proxy list si am incercat brute pentru minecraft dar degeaba retries: 1500 si la Tested ii 0, oare de ce nu testeaza nici unul? Am incercat la mai multe configuri si acolo au fost retries: 569 si Tested 10,15 ce testeaza asa putine? Ce pot face in legatura cu asta, ma poti ajuta tu te rog cu niste config files si combo list ca alea de pe prima pagina nu mai merg, multumesc anticipat.

Uite: l0vyhEg.png

La tine sunt Retries:7560 si Tested:7200 cam asa si uite la mine, ce pot sa ii fac.. ? Or fi configurile gresite sau ceva de genu ?

De ce imi testeaza asa putine.. Totusi 64 la 1000 si ceva is foarte putine..

Edited by damnedsky
Link to comment
Share on other sites

Stie cineva de ce nu pot juca ? la games imi apare GTA V dar cand dau la game downloads ma pune sa il cumpar(cont primit de la io.kent)

http://s1.postimg.org/cx73rlg9r/Untitled2.png

http://s17.postimg.org/bsoyxf7wv/Untitled.png

Iti apare asa pentru ca jocul nu este activat. Pe pagina de profil o sa gasesti undeva in stanga jos o imagine pe care scrie sa activezi gta5 si iti cere codul

Link to comment
Share on other sites

Apropo acum orice config as pune la Retried apare gen 500 si la Tested 0, ce sa aiba..?

Vad ca nu le testeaza, nu stiu ce o avea, ma poate ajuta si pe mine cineva? Oare nu or fi bine configurile, sau combo listurile sau mai degraba proxy-urile? Astept un raspuns din partea voastra, multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

@io.kent mai ai niste configuri, combo-list-uri pentru Sentry MBA sau cum se numeste programul? Pentru orice site, doar sa testez sa vad daca merge.. Configuri care sa mearga, vreau sa testez daca merge, repet pentru orice site sunt bine venite chiar si pentru unele free..

Apropo am gasit niste configuri, combolist, proxy list si am incercat brute pentru minecraft dar degeaba retries: 1500 si la Tested ii 0, oare de ce nu testeaza nici unul? Am incercat la mai multe configuri si acolo au fost retries: 569 si Tested 10,15 ce testeaza asa putine? Ce pot face in legatura cu asta, ma poti ajuta tu te rog cu niste config files si combo list ca alea de pe prima pagina nu mai merg, multumesc anticipat.

Uite: l0vyhEg.png

La tine sunt Retries:7560 si Tested:7200 cam asa si uite la mine, ce pot sa ii fac.. ? Or fi configurile gresite sau ceva de genu ?

De ce imi testeaza asa putine.. Totusi 64 la 1000 si ceva is foarte putine..

Ban him

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...