Jump to content
valoaredaiamare

Iphone 5c Icloud locked

Recommended Posts

eu din cate stiu nu se poate scoate si cei care daca ar stii sa faca asa ceva nu ti-ar da tie pontul. in oras la mine este unul , de fata cu tine scoate.. e un gsm, acuma nu stiu ca nu am incercat niciodata sa-ti spun ca da 100 % ti-l scoate. am auzit pe altii care au fost la el si telefonul nu trebuie sa aiba mesaj pe el . in rest daca e blocat cu mail si parola ti-l poate scoate.

Link to comment
Share on other sites

Cel mult un dns bypass, https://iclouddnsbypass.com/

Tutorial:

Mai scoti ceva functionalitate din el cum ti se arata si in video, macar nu-l ti degeaba, dar nu o sa scapi de iCloud Lock.

eu din cate stiu nu se poate scoate si cei care daca ar stii sa faca asa ceva nu ti-ar da tie pontul. in oras la mine este unul , de fata cu tine scoate.. e un gsm, acuma nu stiu ca nu am incercat niciodata sa-ti spun ca da 100 % ti-l scoate. am auzit pe altii care au fost la el si telefonul nu trebuie sa aiba mesaj pe el . in rest daca e blocat cu mail si parola ti-l poate scoate.

Ai auzit de la unul la care la randul lui a auzit si el de la cineva, dupa care ai auzit si tu si de fapt tipul de la GSM parca e var cu Tim Cook.

Calmeaza-te, tu continua sa pui crack-ul la GTA 5 si nu mai dezinforma oamenii.

zgUaKj8.jpg

Edited by prafuit
Link to comment
Share on other sites

Tu le sti pe toate prafuit-ule, daca iti aduc om si iti demonstrez ca a scos icloud-ul a ? ce zici ? comentati aiurea ..

Cel mult un dns bypass, https://iclouddnsbypass.com/

Tutorial:

Mai scoti ceva functionalitate din el cum ti se arata si in video, macar nu-l ti degeaba, dar nu o sa scapi de iCloud Lock.

Ai auzit de la unul la care la randul lui a auzit si el de la cineva, dupa care ai auzit si tu si de fapt tipul de la GSM parca e var cu Tim Cook.

Calmeaza-te, tu continua sa pui crack-ul la GTA 5 si nu mai dezinforma oamenii.

zgUaKj8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tu le sti pe toate prafuit-ule, daca iti aduc om si iti demonstrez ca a scos icloud-ul a ? ce zici ? comentati aiurea ..

TeLpoCE.png

Marire de penis 100% garantata.

qijUhfW.png

Cum spuneam nu mai dezinforma oamenii, mai mult de ce i-am dat eu nu o sa gaseasca, exceptand cateva tepe. Nu e nici primul nici ultimul care are iCloud Lock si vrea sa scape de el.

O alta metoda, doar ceva mai costisitoare ar fi sa gaseasca un 5C care e intr-o stare foarte proasta, dar care nu are iCloud Lock si sa i-a placa de baza din ala si sa o inlocuiasca pe a lui, sau sa gaseasca o placa de baza pentru 5C si sa o inlocuiasca, vad ca preturile sunt undeva de la 400 pana la 600 lei, asta pentru 5 sau 5s, nu prea vad pentru 5C, dar in schimb 5C-uri care arata bine si fara defecte vad ca sunt incepand de la 800 lei, deci e stric alegerea lui ce vrea sa faca, dar in nici un caz nu o sa scape de iCloud Lock prea curand.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...