Jump to content
QuoVadis

Bitcoin gratis pentru incepatori

Recommended Posts

Am o deosebita placere sa vad cum unii isi hranesc ego-ul prin daruri facute celor "nevoiasi". Viata ta e mai implinita acum ca ai facut acte de caritate ? Puteai sa te opresti la a oferi informatii despre bitcoin si atat. Dar nu , trebuia sa donezi tu 2 centi. Fac ceva pe centii tai , asa ca sa fiu eu pe un nivel inferior tie si tu sa ma dojenesti cu netarmuita-ti intelepciune. Ia dojeneste-ma !

Link to comment
Share on other sites

@novicehack - Am explicat deja de ce fac asta nu ma mai repet. Si nu trebuie sa ma justific unuia ca tine. Ego-ul meu? Saracul de tine... Daca nu iti place ceea ce fac de ce ai venit sa cersesti 2 centi? Trebuia sa plimbi ursul si sa nu mai respiri aerul pe aici degeaba. Esti un Dinu Paturica veritabil, asa cum l-a descris N. Filimon: atat timp cat cineva iti da moca, il lingi si-n ***. Cand nu iti mai da, ii doresti moartea.

M?micu?elor, plâns!

Link to comment
Share on other sites

@novicehack - Am explicat deja de ce fac asta nu ma mai repet. Si nu trebuie sa ma justific unuia ca tine. Ego-ul meu? Saracul de tine... Daca nu iti place ceea ce fac de ce ai venit sa cersesti 2 centi? Trebuia sa plimbi ursul si sa nu mai respiri aerul pe aici degeaba. Esti un Dinu Paturica veritabil, asa cum l-a descris N. Filimon: atat timp cat cineva iti da moca, il lingi si-n ***. Cand nu iti mai da, ii doresti moartea.

M?micu?elor, plâns!

Ooo, dam citate din clasici ! Insa ai gresit clasicul. Trebuia sa il parafrazezi pe maestrul Dinica : "Mana intinsa care nu spune o poveste, nu primeste pomana! Fii profesionist, ce dracu ! " Trebuia sa mentionezi si ce sa facem ca sa primim bitcoin , sa venim la tine cu o poveste sau ceva asemanator.

Si tot nu inteleg de ce ai oferit acei 2 centi ? Asta m-a intrigat de la inceput. De ce atata marinimie din partea ta? Te simti mai bine cand donezi ceva ? Viata ta e mai implinita ? Asta voiam sa aflu. Ca doar puteam sa fac un alt portofel electronic si sa "cersesc" 2 centi !

Link to comment
Share on other sites

Inca un frustrat ce vrea bagat in seama. Warn please.

Pe ultimele 3 pagini ai dat doar la aceeasi persoana, nu e asa greu sa iti dai seama ca isi face cont pentru 2 centi hacker220, mhack222, hack700 , e acelasi tip de nickname cu cifre la sfarsit.De ex puteai sa faci un videotutorial, sa deschizi 2 taburi cu 2 walleturi si le aratai cum functionaza o tranzactie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pe ultimele 3 pagini ai dat doar la aceeasi persoana, nu e asa greu sa iti dai seama ca isi face cont pentru 2 centi hacker220, mhack222, hack700 , e acelasi tip de nickname cu cifre la sfarsit.De ex puteai sa faci un videotutorial, sa deschizi 2 taburi cu 2 walleturi si le aratai cum functionaza o tranzactie.

E problema administratorilor sa baneze conturile multiple daca sunt pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...