Jump to content
QuoVadis

Bitcoin gratis pentru incepatori

Recommended Posts

@dondragon192 - you already have btc transactions, sorry, this is for new folks only

@george1990w , @andreisound , @elvisxss , @marcubboy , @marianhax , @raresdude , @19adryano , @razvandicu , @jeanboss , @stelianvictor , @horianspeak , @cristianhk , @paulion , @traianbuss - trimis. Sunt sigur ca aproape, daca nu chiar toate aceste conturi apartin unui singur user care e pe foame. Ce sa zic, sper sa te bucuri de cei 1.28 roni (echivalentul a 28 centi in btc). - trimis. De acum modific regula si voi cere postari din cauza fomistilor ca tine.

@CarryOn - trimis

Link to comment
Share on other sites

sunt acelashi om care are si catalin192 dar pe acest cont nu ai trimes nmik niciodata -nu mai am acces la catalin192 ca am pierdut pass shi nu mai pot recupera-nu mai am alt cont deci sorry nu potzi acuza ,in cazul in care ai trimes ceva ,multumesc mult ,poate am aceea foame de care zici pentru ca uni nu au atita carte cita ai tu si normal nu cistiga la fel ca tine

Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de 0.300btc msss mult 1HBZmunRxdHp7trrd8gPvEz9e7w1HVmypT

Si eu am nevoie de o felatie msss mult (adresa pe privat)

Update: @DarkEyes - pai daca te tii de misto eu am continuat :) Pentru ca indeplinesti conditiile ti-am trimis. Ajunge cam in 30 min.

Edited by aa7670
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...