Jump to content
steelforge

[XSS] wow-one.com

Recommended Posts

Dupa parerea mea un site de rahat.

Nu te supara, este doar o parere... ;)

ON:\\ Un mic sfat daca vrei, pune mana si invata cat mai mult si vei reusi sa ajungi la un nivel mai ridicat ca si eu am facut unele greseli dar am stat si m-am gandit si am realizat ca nu am procedat bine.

Mi-am cerut scuze si am luat-o de la capat cum s-ar spune.

Eu nu iti fac morala dar poate o sa te ajute ce spun eu. :)

Edited by Cyb3rGhost
Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea un site de rahat.

Nu te supara, este doar o parere... ;)

ON:\\ Un mic sfat daca vrei, pune mana si invata cat mai mult si vei reusi sa ajungi la un nivel mai ridicat ca si eu am facut unele greseli dar am stat si m-am gandit si am realizat ca nu am procedat bine.

Mi-am cerut scuze si am luat-o de la capat cum s-ar spune.

Eu nu iti fac morala dar poate o sa te ajute ce spun eu. :)

Tu taci in mortii matii , daca stai sa te uiti la topicurile tale , toate sunt de cacat.

Link to comment
Share on other sites

Daca va rog sa nu incepeti un flame war se poate? Am inteles ideea asta din celelalte topicuri si totusi eu ma bazez pe "orice munca se incepe de jos", nu ma astept sa fiu laudat ci pur si simplu un coment "bun, mai exerseaza", "inca mai ai de invatat" daca pricepeti ideea.Nu m-am suparat deloc si la celelalte critici negative pe care le-am primit, doar ca am fost putin nervos din cauza lui @Rickets ban permanent).

Link to comment
Share on other sites

Daca va rog sa nu incepeti un flame war se poate? Am inteles ideea asta din celelalte topicuri si totusi eu ma bazez pe "orice munca se incepe de jos", nu ma astept sa fiu laudat ci pur si simplu un coment "bun, mai exerseaza", "inca mai ai de invatat" daca pricepeti ideea.Nu m-am suparat deloc si la celelalte critici negative pe care le-am primit, doar ca am fost putin nervos din cauza lui @Rickets ban permanent).

eu sunt arogant? =)))))))))))))))) =))))))))))))))))))))) =)))))))))))))))))))))) ba coaie tu la toate topicurile in care postezi un xss spui "scuze ca n-am spart nasa fbi etc" si tot pe mine ma faci arogant????????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...