Jump to content
sudo

Astia de la Realitatea sunt imbecili

Recommended Posts

Nu, nu muncesc la antene, dar, citind una - alta ca pentru dimineata, dau peste linkul asta:

9 vorbe pe care un sot nu trebuie sa le spuna vreodata sotiei | REALITATEA .NET

Heh, sa fie ceva amuzant(mea culpa pentru ca am dat click pe asa ceva) mi-am zis. Ma trimite pe linkul urmator:

9 vorbe pe care un sot nu trebuie sa le spuna vreodata sotiei | Casnicie si cuplu - Pagina 3

unde se poate citi, si o sa bolduiesc:

Numarul 1, nu foarte amuzant, dar ..

7. Nu mai fi atat de sensibila

Surprinzator, aceasta propozitie va avea efectul contrar celui dorit de tine. La fel ca si altele de acelasi gen, “Calmeaza-te!” si “Esti la ciclu?!”. Rostind oricare dintre aceste cuvinte vei avea o noua perspectiva a cuvantului “isterica”.

Ce face ma? :))

Numarul 2:

8. Nu!

Cum adica "Nu!". Pai si ..damn.

Numarul 3, si asta e epica:

9. Am investit economiile noastre de-o viata in aceasta firma prospera asa ca nu trebuie sa-ti mai faci griji in legatura cu pensia

Sotia ta isi va face in continuare griji in legatura cu pensia, insa nu si tu. Pentru ca vei muri.

Da, da, greseala mea ca am intrat, sunt un virgin trist..dar totusi. Cum pula mea sa scrii asa ceva ma si sa incerci sa-l mai faci si viral. Nici nu imi dau seama daca aia vor sa para ironici sau nu sesizeaza ca-s prosti.

Link to comment
Share on other sites

Sotiile pot spune nu. Barbatii spun “Imediat iubito!”.

=)) Autoare la ciclu confirmata .

9. Am investit economiile noastre de-o viata in aceasta firma prospera asa ca nu trebuie sa-ti mai faci griji in legatura cu pensia

Women don't have balls and know shit about investing.

Canceroase rau postarile de la majoritatea paginilor de "stiri" romanesti, vad ca astia de la realitatea posteaza din 5 in 5 minute .

Link to comment
Share on other sites

@Gecko: Hai bre, toti stim ca-s idioti, dar cateodata isi depasesc performantele si scot niste tampenii mai mari decat ar trebui, vezi cazul de mai sus. E doar o referire nevinovata, de aia e si postata la offtopicul offtopicului, sa nu deranjeze pe nimeni.

Daca tu consideri, sterge-l ca nu e suparare.

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...