Jump to content
askwrite

Vand cont steam 470 jocuri

Recommended Posts

Am incercat sa ma loghez pe un cont de steam in aceste zile si se pare ca nu poti juca jocurile decat in cazul in care ai acces la contul de e-mail de pe care a fost creat respectivul cont de steam.

Thats not true. Steamul e pe emailul meu de atatea luni. Merge sa te joci orice joc doar ca pe csgo (nu cs 1.6) are vac ban.

Link to comment
Share on other sites

Thats not true. Steamul e pe emailul meu de atatea luni. Merge sa te joci orice joc doar ca pe csgo (nu cs 1.6) are vac ban.

Eu am incercat acum doua zile pe un cont de pe care m-am jucat in tara. Dupa logare, mi-a aparut un textbox in care trebuia sa scriu un cod primit pe o adresa de e-mail la care aveam acces. Daca nu aveam acces nu puteam descarca jocurile. Incearca sa te loghezi prin VPN si vezi daca reusesti.

Link to comment
Share on other sites

Eu am incercat acum doua zile pe un cont de pe care m-am jucat in tara. Dupa logare, mi-a aparut un textbox in care trebuia sa scriu un cod primit pe o adresa de e-mail la care aveam acces. Daca nu aveam acces nu puteam descarca jocurile. Incearca sa te loghezi prin VPN si vezi daca reusesti.

Aaaaaa, ala se numeste steam guard, e de mult asta. Daca te conectezi pe device nou o sa-ti tirmita un cod pe mail pe care-l introduci, si nu e nicio problema cu asta, e pe mailul meu cum am mai spus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...