Jump to content
io.kent

vreo 300 de origin.com jocuri BF3-BF4 -FIFA-> Si multe altele adaug si gta5 pc aici

Recommended Posts

Oare cine a modificat, ma intreb si eu..

Cred ca am omeneste conturi de gta5 pc...

Asa-i Omul cand e bun mai e luat si de .....! plopii mei, va mai dau 3 conturi, si cred ca vor dura 45 de secunde..

Sa vedem incepe numaratoarea inversa..

GTA5 PC

Rockstargames.com

thejorkiller_cerri@hotmail.com:juliocesar

phr_011@hotmail.com:naosei12

stefvangastel@hotmail.com:stef1990

Oare cine a modificat, ma intreb si eu..

Cred ca am omeneste conturi de gta5 pc...

Asa-i Omul cand e bun mai e luat si de .....! plopii mei, va mai dau 3 conturi, si cred ca vor dura 45 de secunde..

Sa vedem incepe numaratoarea inversa..

GTA5 PC

Rockstargames.com

Nu merg... dar nu inteleg dece schimba cineva parola si asa nu poti juca cu el xD

origin.com privatepaste.com :: Paste ID b7da4bebb9

GTA V PC

w8KLv8Y1wrKbXIK7wrF1D85mvrnlcgCZDrOkEWQ6EIzecgZZE8fMDWAmaTw7D+neE8KQEShMEreOBeK1vrC6qIyOBJK5qIAew8hNwu=mEIY7D+neE8KQEShMEreOBeKzw8CPEIOMqdJhaTJOBJKU3ShUw8hmD8hLqdNey+3lv8OktIC6E0zdyAZ6ArA0BgBecgZZqIArw8hLD82xy+3lv8OktIC6E0zdy816vrlOXg75a7GG

Frate, tu pui public toate si lasi la toti cocalarii sa profite pe urma, mai demult (tin minte) aveam nevoie de un cont pentru nitroflare, ti-am dat pm si te-ai facut ca nu vezi. Probabil de aceea in toate printscreen-urile tale ai 100+ notificari, de mandrie. Nu ca as avea ceva impotriva ta sau ca ma afecteaza actiunile tale (nu sunt gamer), ma lasa rece ca le pui publice si cand unu are nevoie, ia muie, cocalarii astia noi schimba toate.

Cand am, dau, probabil nu am avut, momentan, si trecand cateva zile, am uitat, puteai sa mai insisti, spre binele tau, in schimb, cred ca care a cerut daca aveam dadeam, hosting, Nitrof, uploaded,sunt putin mai greu,de scos premium, adica ai nevoie de mai mult timp sa dai cu brute, cateodata si de 2 ore pentru cateva conturi, la fel si cele cu capcha, tot asa e mult de asteptat si actualizate proxy mai continu..

sorry pentru tine, si imi pare rau ca nu ti-am raspuns cred ca am vazut mesajul dar nu am avut, si decat sa zic auzi asteapta ca nu am mai bine tac, si cand am, trimit sigur am uitat! sorry bro!

Cand am, dau, probabil nu am avut, momentan, si trecand cateva zile, am uitat, puteai sa mai insisti, spre binele tau, in schimb, cred ca care a cerut daca aveam dadeam, hosting, Nitrof, uploaded,sunt putin mai greu,de scos premium, adica ai nevoie de mai mult timp sa dai cu brute, cateodata si de 2 ore pentru cateva conturi, la fel si cele cu capcha, tot asa e mult de asteptat si actualizate proxy mai continu..

sorry pentru tine, si imi pare rau ca nu ti-am raspuns cred ca am vazut mesajul dar nu am avut, si decat sa zic auzi asteapta ca nu am mai bine tac, si cand am, trimit sigur am uitat! sorry bro!

E ok. Jenant e ca tragi tare sa le scoti si primu iti fute intentia de a ajuta si pe altii, poate unii au nevoie sa ia resurse pentru GFX, template si plm. Eu ti-as propune sa nu mai faci publice cele cu nitroflare, sa le dai doar la cine merita si prin PM, e doar parerea mea.

P.S. Ti-am scris aici ca poate mesajele nu le citesti, iarasi.

Monentan nu am, dar da-mi pm, pe maine seara, dau noaptea asta dupa el, las brute sa ruleze.. Oks! incaodata sorry bro!

@io.kent tot respectu pt ce faci da nu le mai fa publice ca ai vazut si tu cat tin.. nu poate nimeni sa se bucure de ele pt ca vin copiii si le ciordesc. Incerc si eu sa prind unu sa ma joc da nu reusesti cu astfel de disperati

Edited by deligrex1

daca ai contul de rockstargames = 0. Cand vrei sa descarci jocul trebuie sa fii conectat la steam =)

Frate, pune pe vip ca acolo sunt oameni rezonabili sau trimite pe pm, asa orice javra le gaseste si le schimba parola.... faci doar risipa...

Daca se poate as dori un cont care sa aiba Crysis 2 sau 3 . Daca are cineva si doreste sa sheruiasca sa trimita prin PM ca sa evitam schimbatul parolelor . Multumesc anticipat !!