Jump to content

Recommended Posts

Salut eu sunt Mihai .Sunt pasionat de foarte mult timp de domeniul IT in general si de Securitatea informatica in particular.

Sunt sigur ca aici voi gasi ceea ce am cautat...adica un loc in care sa invat mai multe..de la alti oameni pasionati de acelasi domeniu !

Sper ca sa fiu de ajutor prin cunostintele pe care le am pana acum si sunt convins ca voi gasi aici noi modalitati de a invata si a aprofunda aceste cunostinte !

Thanks RST

Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma....Nu stiu care e problema sau cu ce am gresit dar na in fine :) Nu stiu ce problema are nick-ul meu sau care e faza cu educatia si intentiile :) Nu mi se pare normal totusi sa incerci sa judeci o chestie fara a avea argumente solide care sa-ti sustina opinia :)

O sa iau totusi mesajul tau ca pe un Bun Venit :)

Edited by Mr_Nightmare
Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma....Nu stiu care e problema sau cu ce am gresit dar na in fine :) Nu stiu ce problema are nick-ul meu sau care e faza cu educatia si intentiile :) Nu mi se pare normal totusi sa incerci sa judeci o chestie fara a avea argumente solide care sa-ti sustina opinia :)

O sa iau totusi mesajul tau ca pe un Bun Venit :)

In locul tau as trage apa la WC dupa ce scrie tqcsu si ignora-l! In ultima vreme sufera rau si merita ignorat. Nu r?spunde nebunului dup? nebunia lui, ca s? nu te asemeni ?i tu cu el - cum zice Solomon.

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...